با سئو سایت رتبه نخست گوگل را بدست بیاورید!

0

رپورتاژ

سئو سایت یکی از مواردی است که امروزه مطالب زیادی را در مورد آن شنیده ایم. اهمیت سئو سایت به حدی زیاد است که امروزه هیچ کسب و کار اینترنتی بدون سئو مناسب نمی تواند خود را به مشتریان بالقوه نشان دهد. در نتیجه اگر می خواهید در دنیای پر رقابت امروزی دوام بیاورید و به برندی معتبر در میان مشتریان تبدیل شوید باید برای سئو وب سایت خود اقدام نمایید. اما ممکن است سوالات زیادی در این زمینه برای شما مطرح شود که در ادامه تلاش می کنیم تا با پاسخ مناسب به سوالات پرتکرار در مورد سئو به آرامش فکری شما برای اقدام در این زمینه کمک کنیم.

آیا تمامی کسب و کارهای اینترنتی به سئو سایت نیاز دارند؟

اولین و سریع ترین پاسخ به این سوال بله است! اما باید در اینجا دید شما را به سئو بازتر کنیم. وقتی کارشناس سئو اقدام به بررسی وب سایت شما می کند، سایت شما را از جنبه های مختلفی مورد بررسی می دهد. به طور مثال سئو کار تلاش می کند تا مشکلاتی مانند استفاده از چند کلمه کلیدی، عدم لینک دهی مناسب و موارد اینچنینی را به خوبی مورد بررسی قرار دهد و در پایان با ارائه گزارش تکنیکال به شما کمک می کند تا نقاط ضعف سایت خود را شناسایی کنید و آنها را رفع کنید. این موضوعات اهمیت بسیار زیادی دارند و اگر مشکلات فنی سایت بر طرف شوند به زودی سایت شما ارتقا رتبه پیدا می کند. به همین دلیل شما با سئو سایت تلاش می کنید تا سایتی بدون نقص داشته باشید.

آیا سئو سایت یک کار همیشگی است؟

شاید بتوان گفت یکی از اشتباهات رایجی که در میان صاحبان سایت وجود دارد این است که فکر می کنند سئو سایت یک کار دوره ای است و پس از آنکه سایت خود را سئو کردند دیگر به آن نیاز ندارند. در همین جا به شما می گوییم این تفکر کاملا اشتباه است و سئو یک کار دائمی و مدام است. در واقع، کارشناس سئو دائما سایت را زیر نظر دارد  و آن را از لحاظ فنی و محتوایی مورد بررسی قرار می دهد تا بتواند سایت را به روز نگه دارد و اشکالات فنی آن را بر طرف نماید. پس اگر می خواهید برای سئو اقدام نمایید، باید این کار را مانند کارمندانی که استخدام می کنید، یک کار دائمی در نظر داشته باشید و به دنبال فرد قابل اعتمادی در این زمینه باشید.

چقدر طول می کشد تا به رتبه اول گوگل بیاییم؟

این سوال پرتکرارترین سوالی است که در زمینه سئو سایت پرسیده می شود. دلیل اصلی آن این است که رسیدن به جایگاه نخستین گوگل سبب می شود مشتریان کسب و کار شما تغییرات چشمگیری کند و این موضوعی است که تمامی کسب و کارها در قرن بیست و یکم به دنبال آن هستند. اما در همینجا به شما اعلام می کنیم که شما در این روند باید بسیار صبور باشید و بدانید هرگز کسب و کاری نتوانسته است یک شبه به رتبه نخستین گوگل برسد. اگر شخصی به شما بگویید که می تواند ظرف مدت چند روز کاری کند که سایت شما به رتبه نخست گوگل برسد باید بدانید که آن شخص به هیچ عنوان قابل اعتماد نیست.

رسیدن یک سایت به رتبه نخست گوگل به موارد معتددی بستگی دارد، اما به طور متوسط ۶ ماه زمان می برد تا یک سایت به رتبه نخست موتور جستجو گوگل برسد. در این زمینه بهتر است با سئو کار خود در ارتباط باشید و همواره این نکته را در نظر داشته باشید که کار سئو یک کار زمان بر است.

کارشناس سئو چه وظایفی را بر عهده دارد؟

شخصی که تضمین می کند تا سئو سایت شما را انجام دهد باید تمامی مواردی را که سبب می شود سایت شما توسط مشتریان بالقوه دیده شود، در نظر بگیرد. در نتیجه، وقتی می خواهید از یک کارشناس سئو برای افزایش رتبه سایت خود کمک بگیرید، باید با وظایف او آشنایی داشته باشید. به طور کلی، وظایف کارشناس سئو به شرح زیرند:

  • تحلیل محتوای وب سایت و ارائه برنامه منظم برای تولید محتوای مناسب
  • لینک سازی
  • رفع نقایص فنی
  • دادن رپورتاژ

این موارد از مهمترین وظایف کارشناس سئو هستند و اگر به خوبی رعایت شوند سبب می شوند تا سئو سایت شما به درستی و بر طبق اصول پیش رود.

هزینه سئو سایت چقدر است؟

هزینه سئو سایت همیشه از سوالات پرتکراری بوده است که صاحبان سایت در مورد آن سوال می پرسند. بهتر است بدانید که سئو سایت باعث دیده شدن کسب و کار شما می شود و نقش موثری در فروش میلیونی دارد. به همین دلیل شما باید بودجه مناسبی را برای سئو در نظر داشته باشید. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه با کسب و کارهایی که در زمینه سئو فعالیت دارند در ارتباط باشید.

جمع بندی

تا بدینجا تلاش کردیم تا اطلاعات کاملی را در مورد سئو سایت در اختیار شما قرار دهیم. همانطور که متوجه شده اید سئو یک کار دائمی، مستمر و زمان بر است. در نتیجه شما برای نتیجه گرفتن از سئو باید صبور باشید. اگر به دنبال افراد حرفه ای در زمینه سئو می گردید می توانید به سایت ایران سایت  iransite.com  مراجعه کنید. این سایت سالیان زیادی است که در این زمینه فعالیت دارد و می تواند راهنمای خوبی برای شما باشد.


   

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.