رنجرور SV 2022 معرفی شد: این شاسی‌بلند لوکس را طبق میل خودتان شخصی‌سازی کنید

مشتریان بیش از ۱.۶ میلیون ترکیب متفاوت برای انتخاب دارند

0

دو ماه پیش، رنجرور ۲۰۲۲ تازه معرفی شده را در سایت یک پزشک معرفی کردیم اما اکنون نسخه SV این شاسی‌بلند فوق‌العاده شیک و با کلاس معرفی شده است.

در نسخه SV خریداران می‌توانند آپشن‌ها و امکانات مختلفی را سفارش داده و کاملا یک خودروی شخصی‌ دلخواه‌شان را بسازند. لندرور می‌گوید با ترکیب آپشن‌ها و امکاناتی که روی رنجرور SV 2022 ارائه داده است؛ مشتریان بیش از ۱.۶ میلیون ترکیب متفاوت برای انتخاب دارند.

برای تمایز مدل استاندارد با مدل SV رنجرور ۲۰۲۲ باید به قطعات سرامیکی استفاده شده در بدنه خودرو و داخل کابین و روکش پشمی در بخش های مختلف داخل کابین و همین‌طور خاتم‌کاری کنسول جلو توجه کنیم. همین‌طور، در داخل کابین بخش‌های زیادی با قطعات چوبی پیاده‌سازی و تزئین شدند.

قطعات سرامیکی و چوبی درون کابین، به شدت تمیز و صاف و صیقل خورده هستند و به گفته شرکت لندرور با لیزر برش خوردند تا فوق‌العاده دقیق و تمیز از آب درآیند. برخی از این برش‌ها و تزئیات چوبی، اندازه‌ای در ابعاد ۶ در ۸ میلی‌متر دارند و بسیار کوچک و ظریف هستند. همین دقت و ظرافت باعث شده است که نسخه SV خودروهای رنجرور در رده ماشین‌های لوکس بالای ۱۰۰ هزار دلاری قرار بگیرد.

به طور پیش‌فرض، صندلی‌های رنجرور ۲۰۲۲ نسخه SV با روکش‌هایی از چرم نیمه آنیلین و الگوهای خاص و منحصربه‌فرد لندرور تزئین شدند ولی مشتریان می‌توانند چرم تمام آنیلین یا چرم پر کاربرد در لوازم خانگی را سفارش بدهند تا برای روکش صندلی‌ها استفاده شود.

این روزها، استفاده از مواد بازیافتی یا پایدار محیط زیست در صنعت خودروسازی، به یک جریان اصلی تبدیل شده است و هر خودروسازی سعی می‌کند آپشن‌هایی برای دوستداران محیط زیست ارائه دهد. رنجرور ۲۰۲۲ نسخه SV نیز دارای آپشن اولترافبریک است و مشتریانی که بخواهند؛ می‌توانند کابین را با این ماده تزئین کنند.

یکی از تفاوت‌های بزرگ مدل استاندارد و SV رنجرور ۲۰۲۲ به رینگ‌های بزرگ ۲۳ اینچی برمی‌گردد. این رینگ‌ها در ۷ مدل متنوع ارائه شده‌اند. در جلوپنجره، سپر جلو و بخش‌هایی از بدنه نسخه SV نیز تفاوت‌هایی دیده می‌شود. در پایین چراغ‌های عقب و روی درها نیز قطعات فلزی دیده می‌شود که در نسخه استاندارد نبودند.

شما می‌توانید رنجرور ۲۰۲۲ نسخه SV را علاوه بر رنگ‌های استاندارد، با ۱۴ رنگ اختصاصی سفارش دهید. اگر در زمان تحویل خودرو، این رنگ‌ها باب میل مشتری نباشند؛ دوباره می‌تواند یک رنگ کاملا سفارشی به انتخاب خودش برای ماشین در نظر بگیرد. گفتنی است فرآیند ساخت یک نسخه سفارشی از رنجرور ۲۰۲۲ حدود ۱۰ هفته زمان می‌برد.

از نظر مشخصات موتوری، رنجرور SV 2022 با پیشرانه ۴.۴ لیتری موتور V8 تویین توربو ارائه می‌شود که ۵۲۳ اسب بخار قدرت دارد.

شرکت لندرور هنوز درباره قیمت و زمان عرضه این شاسی‌بلند بسیار شیک و لوکس خود صحبت نکرده است. تصاویری بیشتری از لندرور رنجرور SV 2022 را در زیر مشاهده می‌کنید:

منبع motor1
 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.