با مرورگر Lynket می‌توانید مقاله‌های ارزشمندی که به صورت تصادفی در شبکه‌های اجتماعی پیدا می‌کنید را بعدا سر فرصت بخوانید

0

روحیه ما هنگام کاربری شبکه‌های اجتماعی و حین وب‌گردی برای خواندن مقالات و اخبار مشروح با هم متفاوت هستند.

هنگام مرور توییتر و اینستاگرام و هر شبکه اجتماعی یا اپ‌های خبری، به صورت پراکنده به لینک مقالات ارزشمندی برخورد می‌کنیم، اما خیلی وقت‌ها لینک مطلب را باز نمی‌کنیم و فرصت خواندنش را در همان زمان نداریم. این امر به کرات اتفاق می‌افتد.

نتیجه‌اش این می‌شود که بسیاری از این مقالات نخوانده باقی می‌مانند، شما از دانستن خیلی از چیزها محروم می‌شوید و صاحب یک سایت خبری و تحلیلی و علمی هم سودی از درج لینک مطالبش در شبکه‌های اجتماعی، نمی‌برد.

اما این روند را می‌شود اصلاح کرد. مثلا یک کار ساده این است که لینک مطلب را به پوشه مطالب ذخیره شده خودتان در تلگرام بفرستید یا از شیوه مدرن‌تر اپلیکیشن پاکت استفاده کنید.

اما یک شیوه خوب دیگر استفاده از مرورگر Lynket است. این مرورگر صفحات وب را در پس زمینه باز می کند. هر زمان که فرصت داشته باشید و بخواهید می‌توانید با تپ روی حباب‌های شناور به مقالات دسترسی پیدا کنید.

این اپلیکیشن با مرورگر پیش‌فرض موجود شما کار می‌کند و همچنین می‌تواند با بارگیری خودکار نسخه‌های AMP صفحات، سرعت مرور را افزایش دهد.

یکی دیگر از ویژگی‌های عالی مرورگر Lynket، گزینه خواندن صفحات در حالت متنی تر و تمیز است. یعنی حواشی مطلب شامل تبلیغات و سادبار سایت زدوده می‌شود و یک نسخه متنی واضح و بدون مزاحمت را می‌بینید.

این برنامه مدتی است که به‌روز نشده، اما همان نسخه موجود برای همه این کارها کافی است.

پس به صورت خلاصه با مرورگر Lynket می‌توانید در حالی که داخل هر اپ دیگری هستید، به سرعت مقالات خوب را به خوردش بدهید تا سریع و تر و تمیز در فرصت‌های بعد، مطالعه‌شان کنید.

دانلود مرورگر Lynket

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.