عکس این زن از هوای توفانی و تشکیل یک ابر: گویی اقیانوس را در آسمان می‌بینید

0

به تازگی زنی در حال رانندگی به سوی خانه‌اش در مینه سوتا، عکسی باورنکردنی از تشکیل ابر‌های غیرمعمول گرفت که شبیه منظره دریا یا اقیانوسی طوفانی بود.

ترزا بیرجین لوکاس در ۱۸ ژوئن پس از دیدار با خانواده در بیمارستانی در روچستر در مینه سوتا، در راه خانه بود. دخترش نگران طوفانی بود که در مسیر حرکت او بود، بنابراین لوکاس تصمیم گرفت برای اطمینان دادن به دخترش عکسی بفرستد.

«این عکس را در حین رانندگی گرفتم و به او گفتم که از خانه دور نیستم و وقتی رسیدم فقط کافی است که برای ایمنی در زیرزمین بمانم.»

این عکس با آیفون ۸ گرفته شده است و  بدون ویرایش است.

خود خانم لوکاس تا زمانی که به خانه رسیده بود به عکس دقت نکرده بود. بعد که عکس را دوباره دید به نظرش خیلی جالب توجه آمد. به گفته خودش مثل این بود که زیپ آسمان باز شده بود.

لوکاس پس از به اشتراک گذاشتن این عکس در حساب فیس بوک خود، با شگفتی متوجه شد که عکساز شبکه اجتماعی ردیت تا رسانه‌های خبری محلی و

اگر شما این عکس‌ها را برش دهید و وارونه کنید، درست مثل این می‌ماند که از دریا گرفته شده‌اند. این طوری:

لوکاس می‌گوید که نام عکس خود را اقیانوس در آسمان گذاشته و در مسابقه عکس امسال در نمایشگاه ایالتی مینه سوتا شرکت کرده است.

ماریا بوش، هواشناس KVRR، هم تایید می‌کند که شانش گرفته شدن چنین عکسی بسیار نادر است و حتی او ابرهایی در این عکس‌ها تشخیص داده که پیش از آن ندیده بود.

منبع

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.