دو عکاس‌، عکس مشهور شطرنج رونالدو و مسی را با آیفون بازسازی کردند

0

دو عکاس تصویر رکوردشکن آنی لیبوویتز از کریستیانو رونالدو و لیونل مسی را به خوبی بازسازی کرده‌اند.

این دو عکاس -مانوئل بختر و مانوئل رومزت- صمیم گرفتند که پرتره لیبوویتز از دو بازیکن مشهور فوتبال جهان که در حال بازی شطرنج هستند را طور دیگری بازسازی کنند.

در حالی که لیبوویتز از Fujifilm GFX100S و ویرایش ترکیبی استفاده می‌کرد، بختر و رومز به‌جای آن از حالت پانوراما در گوشی هوشمند برای تولید تصویر خود استفاده کردند.

ویدیوی پشت صحنه بچتر و رومز از تلاششان برای تولید این عکس بیش از ۸.۷ میلیون بازدید در تیک تاک به دست آورد. کاربران شبکه‌های اجتماعی ایده ساده و اجرای خیره‌کننده عکاسان را تحسین کردند.

سازندگان محتوا می‌گویند: «ما سعی می‌کنیم با ترفند‌های آسان عکس‌های فوق‌العاده جالب و تأثیرگذار بسازیم.»

این ترفند‌ها شامل توهمات نوری و عکس‌هایی با حالت عکسبرداری پانورامای آی‌فون است.

به محض اینکه عکس اصلی رونالدو و مسی را در اینستاگرام دیدیم، متوجه شدیم که بازسازی با استفاده از ترفند پانوراما که ما به آن معروف هستیم، عالی خواهد شد.

برای بازسازی عکس لیبوویتز، بختر و رومز دوربین گوشی هوشمند را روی حالت پانوراما قرار دادند و دستگاه را روی یک سه پایه قرار دادند – با این هدف که بختر به جای رونالدو و مسی بنشیند و از او عکس بردارند و بعد عکس را ویرایش کنند. اول بختر ژست رونالدو را گرفت.

سپس حرکت پانوراما روی گوشی هوشمند را متوقف شد. سپس بختر برای ژست دوم به داخل کادر بازگشت و قبل از پایان گرفتن پانوراما، موقعیت مسی را در عکس گرفت.

مانوئل دو ژاکت روی هم پوشیده بود که با ظاهر مسی و رونالدو هماهنگ بود و هنگام ژست گرفتن برای بار دوم، یک ژاکت را از تنش درآورد.

“یک واقعیت جالب برای ایجاد محتوایی با پتانسیل ویروسی شدن، گنجاندن یک اشتباه کوچک در عکس است، به اصطلاح “تخم مرغ عید پاک”، به منظور جلب توجه افرادی که واقعاً عکس‌های ما را با جزئیات تجزیه و تحلیل می‌کنند.”

«ما شاه سفید را از بازی شطرنج بیرون آوردیم و آن را کنار گذاشتیم. در واقع، چند نفر در واقع روی عکس نظر دادند و گفتند که بازی قبلاً تمام شده است زیرا پادشاه دیگر در بازی نبود!»

عکس لیبوویتز قدیمی شطرنح رونالدو و مسیدر روی کیف لویی ویتون برای یک آگهی به سرعت به دومین پست اینستاگرامی تبدیل شد که بیشترین لایک را داشته است. معادل: ۴۱.۷ میلیون لایک

عکس یک تخم مرغ با بیش از ۵۶.۱ میلیون لایک، رکورد بیشترین لایک کردن پست اینستاگرام را در اختیار دارد.

در همان زمان وقتی یک ویدیو از پشت سر نشان داد که این دو فوتبالیست در واقع در یک اتاق با هم نیستند، طرفداران از عکس لیبوویتز ناامید شدند.

از مسی و رونالدو خواسته شد تا قبل از تدوین ژست مشابه بگیرند.

کار‌های بیشتری از Bechter و Romez را می‌توان در وب سایت، کانال YouTube و تیک تاک آن‌ها ببینید.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.