سریال های جدید ۲۰۲۴ – همراه توضیح و بررسی و خلاصه داستان

0

سریال کارآگاه فورست
Detective Forst

محصول لهستان – 2024

در کوهستان های تاترا قتل فجیعی رخ می دهد و کارآگاه کارکشته اما بدبینی به نام ویکتور فورست مسئولیت انجام تحقیقات این پرونده را برعهده دارد.

سریال کارآگاه فورست به کارگردانی دانیل یاروسک در سال 2024 ساخته شده است. این سریال محصول کشور لهستان و در ژانر جنایی و درام می‌باشد. در این سریال بوریس شیک، کامیلا بار، آندری بینیاس، زوزانا ساپورزنیکو و شیمون وروبلوسکی به هنرمندی پرداخته‌اند.

سریال زورو
Zorro

محصول اسپانیا – 2024

درحالیکه زورو سعی دارد کالیفرنیا را نجات دهد، از رازهایی خانوادگی باخبر می شود که سرنوشتش را برای همیشه تغییر می دهد.
سریال زورو به کارگردانی خاویر کوئینتاس و خورخه ساودرا در سال 2024 ساخته شده است. این سریال محصول کشور اسپانیا و در ژانر اکشن و ماجراجویی می‌باشد. در این سریال میگل برناردو، لوئیس تسار، رناتا نوتنی، پاکو توس و رادولفو سانچو به هنرمندی پرداخته‌اند.

سریال کبرا
Kübra

محصول ترکیه – 2024

کاربر ناشناسی با نام کبرا در یک پلتفرم دوست یابی آنلاین شروع می کند به فرستادن پیغام، اطلاعات و هشدار به مرد جوانی به نام گوکان. پس از دریافت این پیغام ها، زندگی گوکان وارد مسیر جدیدی می شود.
سریال کبرا به کارگردانی دورول تایلان و یاگمور تایلان در سال 2024 ساخته شده است. این سریال محصول کشور ترکیه و در ژانر درام و هیجان انگیز می‌باشد. در این سریال چاغاتای اولوسوی، آصلیهان مالبورا، احسن ایروغلو، احمد ممتاز تایلان و دنیز ایسین به هنرمندی پرداخته‌اند.

سریال ارثیه
The Bequeathed

محصول کره جنوبی – 2024

«ارثیه»، داستان خانواده ای است که کوه آبا و اجدادی شان را از عمویشان به ارث می برند و پس از آن اتفاقات شومی شروع به رخ دادن می کند و رازهای خانوادگی برملا می شود.
سریال ارثیه به کارگردانی مین هونگ نام در سال 2024 ساخته شده است. این سریال محصول کشور کره جنوبی و در ژانر جنایی و درام می‌باشد. در این سریال کیم هیون جو، پارک هی سون، پارک بیونگ یون، ریو کیونگ سو و پارک سونگ هون به هنرمندی پرداخته‌اند.

سریال پرسه زنی
On the Roam

محصول آمریکا – 2024

جیسون موموآ به سرتاسر آمریکا سفر می کند تا با انسان های شگفت انگیزی ملاقات کند که در حرفه خود پیشگام نوآوری و خلاقیت هستند؛ از صنعتگرها و تولیدکنندگان موتورسیکلت گرفته تا نوازنده ها و ورزشکاران حرفه ای.
سریال پرسه زنی به کارگردانی برایان اندرو مندوزا در سال 2024 ساخته شده است. این سریال محصول کشور آمریکا و در ژانر مستند و ماجراجویی می‌باشد. در این سریال جیسون موموآ به هنرمندی پرداخته‌اند.

سریال موسیو اسپید
Monsieur Spade

محصول آمریکا – 2024

کارآگاه معروف، سم اسپید، حالا شصت ساله شده و در جنوب فرانسه در سال 1963 مشغول زندگی کردن است.

سریال موسیو اسپید به کارگردانی اسکات فرانک در سال 2024 ساخته شده است. این سریال محصول کشور آمریکا و در ژانر جنایی و درام می‌باشد. در این سریال کلایو اوون، ربکا روت، کارا باسوم، اسکار لساژ، اینس ملاب و کارولین سیلول به هنرمندی پرداخته‌اند.

سریال نشانی از محبت
A Sign of Affection

محصول ژاپن – 2024

یوکی در قطار با غریبه ای جذاب آشنا می شود که به او کمکی می کند. چه نوع ارتباطی شکل خواهد گرفت؟ آیا احساساتشان واقعی است یا اینکه مانند نسیمی گذراست؟سریال نشانی از محبت به کارگردانی یوتا مورانو در سال 2024 ساخته شده است. این سریال محصول کشور ژاپن و در ژانر انیمیشن و کمدی می‌باشد. .

سریال تد
Ted

محصول آمریکا – 2024

«تد»، پیش زمینه ای بر سری فیلم های تد است. در سال 1993، دوران شهرت تد به پایان رسیده است. او حالا با بهترین دوستش یعنی جان بنت شانزده ساله و خانواده جان، به خانه خود در فریمینگهم بازگشته است. اگرچه تد ممکن است تاثیر بدی روی جان بگذارد، اما نهایتا او رفیقی وفادار است که دست به هر کاری برایش بزند.
سریال تد به کارگردانی ست مک فارلن در سال 2024 ساخته شده است. این سریال محصول کشور آمریکا و در ژانر کمدی و خانوادگی می‌باشد. در این سریال آلانا اوباک، اسکات گریمز، ست مک فارلن، مکس برکهولدر و فرانچسکا ژورب به هنرمندی پرداخته‌اند.

سریال اکو
Echo

محصول آمریکا – 2024

مایا برای پیشبرد زندگی اش باید با گذشته اش کنار بیاید، با ریشه اش به عنوان یک سرخپوست ارتباط بگیرد و مفهوم خانواده و جامعه را بپذیرد.
سریال اکو به کارگردانی کاتریونا مکنزی در سال 2024 ساخته شده است. این سریال محصول کشور آمریکا و در ژانر اکشن و ماجراجویی می‌باشد. در این سریال آلاکا کاکس، چاسک اسپنسر، گراهام گرین، تانتو کاردینال، دیوری جیکوبز و اندرو هوارد به هنرمندی پرداخته‌اند.

سریال سوءپیشینه
Criminal Record

محصول انگلیس – 2024

«سوءپیشینه»، داستان دو کارگاه خبره است که در کشمکشی با یکدیگر بر سر یک پرونده قدیمی هستند که با مسائلی درباره نژاد، شکست ساختاری و تلاش برای یافتن وجهی مشترک در جامعه دو قطبی بریتانیا سروکار دارد.

سریال سوءپیشینه به کارگردانی شان جیمز گرانت و جیم لوچ در سال 2024 ساخته شده است. این سریال محصول کشور انگلیس و آمریکا و در ژانر جنایی و درام می‌باشد. در این سریال پیتر کاپالدی، کاش جامبو، آیشا کالا، شون دولی و چارلی کرید میلز به هنرمندی پرداخته‌اند.

سریال اوج گیری
Solo Leveling

محصول ژاپن – 2024

در جهان هیولاها و شکارچیان بااستعداد، یک شکارچی هیولای ضعیف از طریق برنامه مرموزی به قدرتی فوق العاده دست می یابد که او را تبدیل به یکی از قوی ترین شکارچی ها و قادر به فتح سخت ترین سیاهچال ها می کند.
سریال اوج گیری در سال 2024 ساخته شده است. این سریال محصول کشور ژاپن و کره جنوبی و در ژانر انیمیشن و اکشن می‌باشد.

سریال اگر یک بار فریبم دهی
Fool Me Once

محصول انگلیس – 2024

مایا پس از دیدن تصویری از شوهر مرحومش در دوربین نظارتی داخل خانه اش بهت زده می شود.
سریال اگر یک بار فریبم دهی به کارگردانی دیوید مور و نمر راشد در سال 2024 ساخته شده است. این سریال محصول کشور انگلیس و آمریکا و در ژانر جنایی و درام می‌باشد. در این سریال میشل کیگان، عادل اختر، ریچارد آرمیتاژ، امت جی اسکنلن، دینو فتشر و دیوید باکلی به هنرمندی پرداخته‌اند.

سریال پسری که جهان را قورت داد
Boy Swallows Universe

محصول استرالیا – 2024

در دهه 1980 در استرالیا، وقتی یک رئیس دارودسته مواد مخدر خانواده ای را از هم می پاشاند، پسر باهوش خانواده به همراه برادرش قدم به مسیری سراسر عشق، رستگاری و انتقام می گذارد.
سریال پسری که جهان را قورت داد به کارگردانی بهارات نالوری در سال 2024 ساخته شده است. این سریال محصول کشور استرالیا و در ژانر جنایی و درام می‌باشد. در این سریال لی تایگر هیلی، کریستوفر جیمز بیکر، فیبی تونکین، فلیکس کامرون و آنتونی لاپالیا به هنرمندی پرداخته‌اند.

سریال غذای دخمه
Delicious in Dungeon

محصول ژاپن – 2024

لایس و دوستانش در جستجوی خواهر او قدم به دخمه ای بی انتها می گذارند و در این مسیر با هیولاها، گرسنگی و فساد دست و پنجه نرم می کنند.
سریال غذای دخمه به کارگردانی یوشیهیرو میاجیما در سال 2024 ساخته شده است. این سریال محصول کشور ژاپن و در ژانر انیمیشن و ماجراجویی می‌باشد.

سریال برادران سان
The Brothers Sun

محصول آمریکا – 2024

«برادران سان»، ماجرای گانگستری اهل تایپه به نام چارلز سان است که تبدیل به قاتلی سنگدل شده اما وقتی یک آدمکش ناشناس پدرش را می کشد، برای محافظت از مادر و برادر کوچکش باید به لس آنجلس برود.

سریال برادران سان به کارگردانی کوین تانچارون و ویت نگوین در سال 2024 ساخته شده است. این سریال محصول کشور آمریکا و در ژانر اکشن و کمدی می‌باشد. در این سریال میشل یئو، جاستین شی ین، سام سانگ لی، جون لی و هایدی کوان به هنرمندی پرداخته‌اند.

سریال سنکچوئری: حکایت یک جادوگر
Sanctuary: A Witch’s Tale

محصول آمریکا – 2024

«سنکچوئری: حکایت یک جادوگر»، داستان شهر کوچکی در بریتانیا به نام سنکچوئری است که پس از مرگ پسرکی بر اثر یک حادثه، اتهامات قتل باعث بر هم خوردن نظم و آرامش آن می شود.

سریال سنکچوئری: حکایت یک جادوگر به کارگردانی جاستین مولوتنیکوف در سال 2024 ساخته شده است. این سریال محصول کشور آمریکا و در ژانر وحشت و هیجان انگیز می‌باشد. در این سریال الیش لیبورد، الین کاسیدی، ایمی د براون، هازل دوپه و استیون لورد به هنرمندی پرداخته‌اند.

نوشته‌های پیشنهادی

آگهی متنی در همه صفحات
دکتر فارمو / علائم گرمازدگی / بهترین مودم 5G /خرید عطر و ادکلن /قهوه فوری گانودرما دکتر بیز /جراحی زیبایی /داروخانه آنلاین / آموزش رانندگی با ماشین دنده اتومات / فروشگاه لوازم بهداشتی / آموزش زبان فرانسه / هایلند بیوتی / شیشه اتومبیل / کاهش وزن قطعی با اسلیو معده / دانلود ریمیکس های جدید /بهترین جراح اسلیو معده در تهران / قیمت گوسفند زنده / موتور فن کویل /لیزر زگیل تناسلی /بهترین کلینیک کاشت مو مشهد /بهترین سریال های ۲۰۲۴ / خرید دستگاه تصفیه آب / تجهیزات و وسایل دندانپزشکی /ثبت برند /خدمات پرداخت ارزی نوین پرداخت /جراح تیروئید / پزشکا /موتور فن کویل / نرم افزار حسابداری / مقاله بازار / شیشه اتومبیل /بهترین دکتر لیپوماتیک در تهران /کاشت مو / درمان طب / تجهیزات پزشکی /داروخانه اینترنتی آرتان /فروشگاه لوازم بهداشتی /داروخانه تینا /سایت نوید /کلاه کاسکت /ساعت تبلیغاتی /تجهیزات پزشکی /بهترین سریال های ایرانی /کاشت مو /قیمت ساک پارچه ای /دانلود نرم افزار /

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.