رپورتاژ: پونیشا یاوری برای تحقق پروژه‌های شما

2

تا به حال برای همه ما پیش آمده که ایده‌های جدیدی داشته باشیم ولی به دلیل نداشتن مهارت کافی از انجام آنها پشیمان شده‌ایم. این ایده‌ها می‌توانند هر چیزی باشند مثل طراحی یک لوگوی جدید، راه اندازی یک سایت جدید، طراحی قالب سایت یا حتی کارهایی که وقت انجام آنها را نداریم مانند تایپ، ترجمه، پست وبلاگ، پشتیبانی سرور یا هر چیز دیگری.

شما می توانید در پونیشا از افراد دیگر برای انجام پروژه های خود کمک بگیرید. بیش از ۱۴,۵۰۰ نفر در ۴۸۰ مهارت آماده کار برای شما هستند.

post-1-2-3

روش کار بسیار مطمئن و ساده است:

۱- یک پروژه ایجاد کنید، توضیح دهید چه کاری باید انجام شود و برای انجام آن چه مهارت‌هایی نیاز است.(مهارت ها را از لیست مهارت‌ها انتخاب می‌کنید)

۲- پونیشا پس از بررسی و تائید، پروژه شما را برای هزاران کاربری که از قبل ثبت نام کرده‌اند و مهارت انجام پروژه شما را دارند ایمیل می‌کند.

۳- کاربران علاقمند، پیشنهادات خود را برای انجام پروژه شما ثبت می‌کنند.

۴- شما می‌توانید با آنها در ارتباط باشید، سئوال بپرسید، نمونه کارهای آنها را مشاهده کنید و رتبه آنها را در سایت بررسی کنید و بهترین فرد را برای انجام پروژه خود انتخاب کنید.

۵- با ایجاد بیعانه پونیشا اطمینان در پرداخت را برای پیمانکار فراهم می‌کند و شما زمانی که پروژه خود را بصورت کامل و در زمان مقرر دریافت کردید بیعانه را آزاد می کنید تا مراحل پرداخت تکمیل شود.

بیش از ۱۰۰۰ پروژه در پونیشا ثبت شده و صدها پروژه از طریق ما انجام شده است. پروژه‌های انجام شده را جستجو کنید یا در وبلاگ پونیشا نمونه‌های موفق را مشاهده کنید و نظرات کارفرمایان و پیمانکارانی را که قبلا در پونیشا پروژه انجام داده‌اند بخوانید.

   
2 نظرات
 1. agape می گوید

  ایده خوبی هست این وبسایت ولی باز هم نمیتونه برای این بحث مورد استفاده قرار بگیره – چرا که محیط مشاوره ای خوبی نداره – اگه یه شبکه مشاوره ای بهش اضافه بشه میتونه تو این ضمینه بهتر وارد بشه

 2. محمد می گوید

  سلام ، چرا سایت نادیا رو معرفی نمیکنید ؟؟
  هم از نظر امکانات و هم از نظر هزینه ها بسیار بهتر از پونیشا کار میکنه .
  nadiya.ir

  خودتون ببینید متوجه میشین .
  باتشکر.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.