تماشا کنید: تلویزیون پارسیش

2

با وجود اینکه نسبت به چند سال قبل، سرعت اینترنت بیشتر شده است، اما هنوز هم تهیه برنامه‌های ویدئویی و صوتی در وب فارسی، کاری پرخطر است، از این جهت که ممکن است، بعد از آن همه انرژی برای تهیه محتوا، اجرای برنامه، ضبط برنامه، مشکلات فنی، دشواری‌های ویرایش و آپلود، از برنامه استقبال درخوری نشود.

با این همه گریزی از تهیه این برنامه‌های نیست و در وب فارسی، هر چند وقت یک بار سایت‌ها و وبلاگ‌هایی پیدا می‌شوند که پا به این وادی می‌نهند.

امروز مطلع شدم که پارسیش، تهیه یک سری برنامه ویدئویی را شروع کرده است.

در پارسیش هدفی داشتیم تا بتوانیم محتوای مرتبط با تکنولوژی را بهتر و جالب تر ارائه کنیم، این ذهنیت و هدف همیشه همراه ما بود تا اینکه از ابتدای تابستان امسال، پروژه برنامه های ویدئویی پارسیش را شروع کردیم تا بتوانیم اهداف خود را عملی کنیم و توانستیم ویدئو روز وبلاگستان فارسی را ارائه کنیم. در این مسیر فراز و نشیب های بسیاری داشتیم که باعث تغییرات فراوان و کسب تجاربی شد که در این حوزه بتوانیم بهتر عمل کنیم. و حال پس از گذشت یکسال از راه اندازی پارسیش، همانطور که قبلاً وعده داده بودیم، توانستیم امروز اولین برنامه تلویزیون پارسیش را ارائه کنیم.

در تلویزیون پارسیش تلاش ما بر این است که از همه جای دنیا با موضوعات مختلف همچون اخبار، آموزش، معرفی، گزارش و مصاحبه برنامه تولید کنیم؛ تا هر دو هفته جمعه ها ساعت ۸ شب (به وقت ایران) مهمان شما باشیم.

12-19-2014 10-06-45 PM

همانطور که می دانید بر اساس احساسمان مبنی بر خالی بودن فضایی برای برنامه ویدئویی جالب در مورد آخرین رویدادها و آموزش های فناوری حس می شد و طبیعتاً همانطور که در برنامه صفر دیدید بر آن شدیم تا این جای خالی را پر کنیم و قطعاً نقاط ضعفی داریم که امید داریم با کمک و نظرات شما همراهان خوب برنامه، آن ها را برطرف کنیم و این مجموعه ویدئویی را بهبود بخشیم.

در برنامه یک، آخرین اخبار مرتبوط به یوتوب موزیک کی، محافظ صفحه نمایش گوریلا گلس ۴ و فیس بوک گروپ را پوشش میدهیم و همینطور به معرفی اپلیکیشن loklok و بازی بوم بیچ می پردازیم. همچنین به شما نکات خریدن یک کارت حافظه خوب را آموزش می دهیم.

شما می توانید این ویدئو را در یوتوب یا آپارات تماشا کنید و یا آن را از سرورهای ابری پارسیش دریافت کنید. اگر علاقمند به دیدن ادامه برنامه های ویدئویی هستید ما را در یوتوب یا آپارات دنبال کنید. منتظر نظرات شما هستیم تا بتوانیم برنامه ای که برای شماست را بهبود ببخشیم.

لینک های دانلود برنامه به ترتیب با کیفیت عالی، خوب و متوسط:

http://cloud.parsish.com/tv/parsishtv-1-h.mp4

http://cloud.parsish.com/tv/parsishtv-1-m.mp4

http://cloud.parsish.com/tv/parsishtv-1-s.mp4

 

 
2 نظرات
  1. محمد می گوید

    دکتر خیلی شیک مجله هفتگی این هفته رو پیچوندینا !

  2. امید از کردستان می گوید

    از نظر اجرا، ریتم و تنوع تونسته ند برنامه ی خوبی بسازند. کیفیت تصویری قابل قبول و مناسبی هم داره. محتوا و جایگاه موضوعات برای مخاطبان – به نظرم – و سطح خلاقیت کار، در طول چندین برنامه مشخص می شود. به این عزیزان خسته نباشید میگویم. موفق باشند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.