ویدئویی جالب از عکس العمل مردم در حین موتورسواری با عینک های مجازی

1

تاحالا برایتان پیش آمده که دوست داشته باشید در یک اتوبان موتورسواری کنید و هرچقدر دلتان خواست با سرعت برانید؟ مطمئنا هیچکدام از ما از هیجان بدمان نمی آید ولی همیشه دلایلی وجود داشته که مانع ما می شده است برای مثال خیلی ها از موتورسواری می ترسند, خیلی ها گواهینامه ی موتورسواری ندارند و از طرفی هم در هر خیابان و یا اتوبانی دوربین های کنترل سرعت مانع از انجام چنین کاری می شوند. خیلی ها هم قدرت خرید یک موتور قوی را ندارند و بعضی ها هم اصلا ریسک موتورسواری را نمی پذیرند پس باید قبول کرد دلایل فراوانی وجود دارد تا این کار هیجان انگیز و البته خطرناک را نتوانیم تجربه کنیم. یکی از فواید عینک های مجازی  را می توان استفاده از آنها برای بازی های کامپیوتری و از جمله موتورسواری دانست.

شرکتی به اسم Victory Motorcucles در نمایشگاه موتور شیکاگو فرصتی را ایجاد کرده که افراد بتوانند بدون هیچگونه خطری از موتورسواری در اتوبان لذت ببرند. فقط کافیست بر روی موتور واقعی نشسته و عینک مجازی را بر چشمانتان بزنید و لذت ببرید.

با دیدن ویدئوی زیر می توانید اولین واکنش مردم عادی و حتی افراد مسن به استفاده از عینک های مجازی را ببینید که فوق العاده هم جالب و دیدنی شده است.

4-28-2015 3-34-26 AM

این ویدئو را از آپارات ببینید:

منبع

 


 
1 نظر
  1. mehdi می گوید

    دیدن ویدئوش که این همه هیجان داره،بودن تو نمایشگاه و سوار این موتورها شدن دیگه چه قدر هیجان انگیزه!تازه غیر از این ها تو اتوبان های واقعی این طور روندن حس پرواز رو به آدم میده!!

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.