لینک‌ها و خبرهای توییتر و فیس‌بوک خود را بدون حواس‌پرتی با nuzzel دنبال کنید

1

ما به سبک‌های مختلف از شبکه‌های اجتماعی استفاده می‌کنیم. در این میان برخی‌ها برای به‌روز بودن و آگاه شدن از خبرهای تازه از توییتر و فیس‌بوک استفاده می‌کنند. حتی بین ما کسانی هستند که روزنامه‌نگار، صاحب سایت/وبلاگ یا پژوهشگر شبکه‌های اجتماعی هستند و استفاده‌شان از شبکه‌های اجتماعی بسیار حرفه‌ای است.

به ظاهر کار ساده‌ای به نظر می‌رسد:

شما می‌‌‌آیید و کلی از اکانت‌های سایت‌های خبری، روزنامه‌نگارها و سایت‌ها را دنبال می‌کنید و به تدریج با سرکشی به فهرست دنبال‌شونده‌های اشخاص معتبر در کار رسانه‌، می‌توانید این فهرست را تکمیل کنید و به جایی برسید که با دنبال کردن چندصد اکانت ارزشمند، به طور لحظه‌ای در جریان اخبار مهم روز قرار بگیرید.

من هم همین کار را در توییتر انجام داده‌ام. اما می‌دانید مشکل این کار چیست؟

به تدریج که تعداد دنبال‌شونده‌های شما زیاد می‌شود، غربال کردن خبرها و لینک‌های ارزشمند، در میان انبوه توییت‌های دیگر کاری طاقت‌فرسا و غیرممکن می‌شود یعنی شما به قصد به‌روز شدن به توییتر خود سر می‌زنید، اما به خودتان که می‌آیید متوجه می‌شوید دارید لحظه‌نگاشت‌های عادی کاربران را می‌خوانید و از هدف اصلی دور شده‌اید.

چاره کار چیست؟

چاره کار استفاده از سایتی است که به صورت خودکار، لینک‌های مهم و بیشتر توییت‌شده را برایتان استخراج کند.

نام این سایت و سرویس اینترنتی که اپلیکیشن اندروید و iOS دارد، nuzzel است.

شما حتی بدون نصب اپ، می‌توانید از وب‌سرویس nuzzel هم استفاده کنید.

11-2-2016-12-51-21-am

اما خیلی جالب است بدانید که nuzzel علاوه بر استخراج لینک‌های خوب دوستان توییتری شما، در سطحی بالاتر لینک‌های دوستان دوستان شما را هم استخراج می‌کند و برای اینکه هیچ نگرانی دیگری هم نداشته باشید خبرهایی را که ممکن است از دست داده باشید، در بخش دیگری به شما یاد‌آوری می‌کند.

11-2-2016-12-50-51-am

به علاوه می‌توانید خبرهای مهم را در بازه‌های زمانی ۱، ۲، ۴، ۸ و ۲۴ ساعته چک کنید.

 
1 نظر
  1. لاغری می گوید

    متشکرم از شما
    این اپ برای من کارایی داره…
    مستدام باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.