رپورتاژ: سنترال هاستینگ ، اولین سرویس DDoS Protected ایرانی

0

امنیت همیشه از دغدغه های فکری خیلی از مدیران وب سایت ها و ارائه دهندگان هاستینگ بوده است . یکی از مهم ترین تهدید ها علیه وب سایت های مهم و تجاری حملات DDoS می باشد.

حمله DDoS  به صورت کل جهت از کار انداختن یک وب سایت انجام می شود و سرور میزبان از سرویس دهی به کاربران وب سایت باز می ماند.

جهت دریافت توضیحات بیشتر در خصوص حمله DDoS  اینجا کلیک کنید.

اهداف این نوع حملات متفاوت است ، در اکثر مواقع حملات جهت خارج کردن سایت های رقیب از چرخه فعالیت است و اگر شما یک سایت تجاری دارید و در صفحه اول گوگل هستید پس همیشه باید برای یک جلوگیری از یک حملهDDoS  آماده باشید!

علاوه بر اهداف تجاری، ممکن است سایت ها به دلایل اجتماعی، نارضایتی کاربران و حتی اهداف سیاسی مورد حمله واقع شوند.

جلوگیری از حملات DDoS نیازمند تجربه و دانش بالای متخصصان سرور و همچنین امکانات سخت افزاری گران قیمت جهت انجام آن می باشد.

شرکت ایمن میزبان راهبر کاسپین با نام تجاری سنترال هاستینگ اولین سرویس دهنده اختصاصی  DDoS Protected ایرانی می باشد که از کاربران خود با روش های نوین در برابر حملات محافظی می کند که به عنوان نمونه می توان به وب سایت رسمی “جشنواره ملی برند محبوب” اشاره کرد.

کلود پروتکشن

سرویس های آنتی دیداس سنترال هاستینگ توانایی شناسایی و مهار انواع حملات DDoS در سطح لایه شبکه و لایه ۷ ( نرم افزاری) را دارد. جهت استفاده از سرویس آنتی دیداس حتما نیاز نخواهید داشت که سایت خود را به سرور های سنترال هاستینگ منتقل کنید؛ بلکه با استفاده از کلودپروتکشن می توانید از وب سایت خود در هر نقطه جغرافیایی و هر دیتاسنتری محافظت نمایید.

در حال حاضر بسیاری از سرویس های درگاه واسط و شرکت ها جهت مقابله با حملات DDoS  از سرویس کلود پروتکشن استفاده می کنند.

این سرویس برای اولین بار در ایران توسط سنترال هاستینگ ارایه شده و توانسته رضایت کاربران زیادی را جلب نماید؛ جهت دریافت توضیحات در خصوص این سرویس اینجا کلیک کنید.

چرا از کلود پروتکشن استفاده کنیم؟

زمانی که شما از این سرویس استفاده می کنید کلیه ترافیک وب سایت شما از فایروال های سخت افزاری و نرم افزاری عبور می کند؛ فایروال های سخت افزاری وب سایت شما را در مقابل حملات DDoS لایه ۳ و ۴ شبکه محافظت می کند؛ فایروال نرم افزاری (WAF) سنترال هاستینگ وب سایت شما را در برابر حملات DDoS لایه ۷ و همچنین دیگر حملات هکر ها همچون SQLi , LFI , XSS , RFI  و …محافظت می کند.

در پنل کلود پروتکشن امکاناتی برای کاربران وجود دارد که می توانند بر ترافیک سایت خود مدیریت بیشتری داشته باشند، از جمله مسدود سازی ترافیک بر اساس انتخاب نام کشور ها، بستن آی پی ها قبل از رسیدن به سرور میزبان، مشاهده زنده (Live) ترافیک روی سایت ، قابلیت ذخیره سازی فایل های استاتیک بر روی کلود پروتکشن و …

البته ناگفته نماند، سرویس کلود پروتکشن برای افرادی مناسب است که دسترسی روت به سرور اختصاصی یا مجازی دارند، و اگر شما سایت سبک تری دارید می توانید از سرویس میزبانی وب سنترال هاستینگ استفاده نمایید که علاوه بر ایجاد فضای امن جهت مدیریت سایت؛ سرویس کلود پروتکشن نیز بر روی آن فعال می باشد.

برای ورود به سایت سنترال هاستیگ اینجا کلیک نمایید.

با عضویت در کانال تلگرام سنترال هاستینگ می توانید از تخفیف های ویژه نوروزی نیز بهره ببرید.

جهت عضویت اینجا کلیک کنید.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.