بیل گیتس هم از گوشی اندرویدی استفاده می‌کند!

2

به تازگی بیل گیتس در مصاحبه‌ای که با فاکس نیوز انجام داده، به نکته جالبی اشاره کرده است. او در مصاحبه با کریس والاس گفته است که از پی سی های ویندوزی استفاده می‌کند، اما اخیرا از یک گوشی ویندوزی به یک گوشی اندرویدی، مهاجرت کرده است!

به عبارت دیگر گوشی‌های ویندوزی دیگر آنقدر ناامیدکننده حاضر شده‌اند و در حال کشیدن نفس‌های آخر هستند که حتی بیل گیتس هم ترجیح داده که از یک گوشی اندرویدی استفاده کند.

جالب است که بیل گیتس از همان راهبرد کلان تازه مایکروسافت استفاده می‌کند: پذیرش برتری رقبا در زمینه محبوبیت سخت‌افزاری و بعد عرضه و استفاده از اپلیکیشن‌‌های مایکروسافت در آنها.

به همین خاطر هم گرچه بیل گیتس اندرویدی شده است، اما در گوشی خود از انبوهی از اپلیکیشن‌های ساخت مایکروسافت استفاده می‌کند.

از سوی دیگر جالب است بدانید که در فروشگاه‌های خود مایکروسافت هم اخیر گلکسی S8 و S8 پلاس به فروش می‌رسند!

در همین مصاحبه با توجه به اینکه برخی از افراد دو گوشی دارند، مصاحبه‌گر -والاس- می‌خواست گیتس را گیر بیندازد تا ببینید او آی‌فون هم دارد که بیل گیتس گفت، آی‌فون ندارد.

کلا گیتس و خانواده‌اش در عدم استفاده از آی‌فون و محصولات اپل و تأکید کردن آشکار بر این مسئله، متحد هستند. همسر بیل گیتس-ملیندا- پیش از این اشاره کرده بود که در خانه آنها محصول اپلی یافت نمی‌شود و سال ۲۰۱۳ هم گیتس گفته بود که اصلا کودکانش هیچ زمان از او محصول اپلی نخواسته‌اند.

منبع

   
2 نظرات
  1. علیرضا می گوید

    البته من فکر میکنم این کار برای زیر نظر گرفتن رقبا هست تا دلزدگی از ویندوز
    ویندوز فون به صورت مستمر براش اپدیت های زیادی میاد و من در طی چند سال اخیر واقعا ازش راضی بودم

  2. عرفان می گوید

    ساتیا نادلا هم خودش آیفون داشت

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.