برخی کاربران از بلندگوی آیفون X هنگام پخش با حجم بلند صدا شکایت دارند

0

به نظر می‌رسد فهرست مشکلات آیفون X تمامی ندارد. برخی از ایرادات این گوشی همگانی و رایج نیستند و فقط در مصارف خاص خودشان را نشان می‌دهند.

در تازه‌ترین گزارش کاربران از مشکلات آیفون X؛ برخی از کاربران سایت‌های Reddit و MacRumors و همین‌طور در توییتر به بلندگوی این گوشی اعتراض دارند.

ظاهرا بلندگوی آیفون X در هنگام مکالمه نمی‌تواند صدا را با حجم بالا پخش کند و با نویز و خش همراه است. کاربرانی که با این مشکل روبرو شدند؛ می‌گویند که میزان نویزها و خش‌های صدا در گوشی‌های مختلف متفاوت است ولی ارتباطی با دیگر اپلیکیشن‌های در حال اجرا روی گوشی ندارد.

البته، برخی دیگری از کاربران شکایت دارند که بلندگوی آیفون X هنگام پخش موزیک با صدای بلند به مشکل برخورده و نمی‌تواند صدا را به خوبی پخش کند.

یکی از کاربران سایت ردیت، گزارش کرده مشکل بلندگوی آیفون X او به حدی است که حجم صدا را نمی‌تواند بیش‌تر از ۵۰ درصد بالا ببرد. چون صدای خش‌خش از بلندگو شنیده می‌شوند.

یک کاربر دیگر هم گزارش داده پس از بروز این مشکل؛ آیفون X خود را تعویض کرده است ولی باز هم مشکل در گوشی جدید تکرار می‌شود.

خش‌خش بلندگو

گفتنی است؛ مشکل بلندگو برای آیفون‌های سری ۸ نیز رخ داده است. خریداران آیفون‌های ۸ و ۸ پلاس نیز در هفته‌های گذشته، چنین مشکلی را گزارش داده بودند تا اپل در نهایت با ارایه یک به‌روزرسانی iOS 11.1 آن را رفع کرد.

البته؛ نوع مشکل بلندگو در آیفون X با آیفون‌های سری ۸ کمی متفاوت است ولی به نظر می‌رسد دوباره نرم‌افزاری باشد و در به‌روزرسانی iOS بعدی اپل، برطرف شود.

مشکل بلندگوی آیفون جدید اپل در حالی مطرح شده است که اپل هنوز درگیر جمع‌آوری گزارش‌های مربوط به مشکل ظاهر شدن خط عمودی سبزرنگ در گوشه راست یا چپ برخی صفحه‌نمایش‌های آیفون X است.

چند روز پیش؛ عکس‌های روی شبکه‌های اجتماعی و سایت‌ها منتشر شد که نشان می‌داد بر اثر یک مشکل سخت‌افزاری حاد؛ یک خط عمودی سراسری سبز رنگ روی نمایشگر آیفون X ظاهر می‌شود و دیگر از بین نمی‌رود. تا کنون بیش از ۲۵ کاربر در جهان این مشکل را گزارش کردند و با مراجعه به دفاتر اپل؛ آیفون X جدید گرفتند.

اپل همانند موارد دیگر؛ در حال جمع‌آوری گزارش‌ها و گلایه‌های کاربران است تا موضوع را در تیم فنی خود بررسی کند. هنوز سایت‌ها درباره تعداد کاربران دارای مشکل بلندگوی روی آیفون X آماری منتشر نکرده‌اند و نمی‌توان قضاوت کرد این مسئله تا چه حد جدی و آزاردهنده است.

احتمالا در روزهای آینده؛ خود شرکت اپل یا سایت‌های نزدیک به این شرکت اطلاعات بیشتری درباره مشکل بلندگوی آیفون X در پخش صدای با حجم بالا منتشر می‌کنند. آنچه که مسلم است؛ باید منتظر گزارش ایرادات بیشتری از این گوشی توسط کاربران و احتمالا به‌روزرسانی‌های پی‌در‌پی از سوی اپل باشیم.

منبع

   

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.