دستگاه‌ استایلر جدید ال‌جی با دستورات صوتی لباس‌ها را تمیز نگه داشته، خشک می‌کند و اتو می‌زند

0

ال‌جی می‌خواهد در نمایشگاه IFA 2018 دو مدل جدید از دستگاه‌های استایلر خود معرفی کند. استایلرهای جدید مجهز به هوش مصنوعی، دستیار صوتی و درب‌های آیینه‌ای به همراه چندین ویژگی دیگر برای مراقبت و نگه‌داری بهتر لباس‌ها هستند.

دستگاه‌های Styler ال‌جی چندین سال است وارد بازار شده و هر سال پیشرفت‌ها و فناوری‌های بیشتری دارند به‌طوری‌که استقبال مردم از آن‌ها افزایش یافته است.

این دستگاه‌ها هم می‌توانند لباس‌ها را تمیز و خوش‌بو نگه دارند و مانعی برای نشستن گردوغبار یا ذرات معلق در هوا روی لباس‌ها باشند و هم اینکه با فناوری‌هایی خاص چین و چروک لباس‌ها را از بین ببرند و لباس‌ها پس از چند ساعت اتو کشیده و آماده پوشیدن شوند.

شرکت ال‌جی در نمایشگاه CES 2018 مدل‌های مدرن و فوق پیشرفته‌ای از استایلرهای خود را معرفی کرد ولی حالا می‌خواهد در نمایشگاه IFA 2018 دو مدل جدید به نام‌های Styler ThinQ و Styler Mirrored Glass Door معرفی کند.

قرار است این دستگاه‌ها، تجربه کاربری جدیدی از نگهداری و مراقبت از لباس‌ها به دست دهند و کاربران همیشه لباس‌هایی پاک، بهداشتی و شیک برای استفاده داشته باشند.

مدل Styler ThinQ با دستورات صوتی قابل کنترل خواهد بود ولی مدل ساده‌تر Styler Mirrored Glass Door بیشتر به زیبایی و طراحی خانه کمک می‌کند اما در هر دو دستگاه از جدیدترین فناوری‌ها و عملکردهای بهبود کارایی استفاده شده است.

فناوری TrueSteam استفاده شده در این دستگاه‌ها می‌تواند تا ۹۹.۹ درصد میکروب‌ها و باکتری‌های موجود در لباس‌ها را نابود کند و مانع نشستن این ذرات روی لباس‌ها شود.

بهبود تمیزکنندگی، خشک‌کنندگی و اتوکشی

این دستگاه‌ها دارای آویزهای متحرکی هستند که به آرامی سعی با تکان خوردن سعی در برطرف کردن چین و چروک لباس‌ها داشته و حتی بوی بد آن‌ها را از بین می‌برند. فناوری Pants Crease Care نیز می‌تواند یک خط اتو روی شلوارها بیندازد تا به طور کامل اتو کشیده باشند.

فناوری Gentle Dry استفاده شده در مدل‌های جدید استایلرها هم سعی می‌کند لباس‌ها را با ملایمت و سریع‌تر خشک کند. کاربران می‌توانند لباس‌های شسته شده توسط لباس‌شویی را به طور مستقیم درون دستگاه‌های ال‌جی استایلر قرار دهند و پس از چند ساعت، خشک شده و اتو کشیده بپوشند.

ال‌جی با استفاده از پلتفرم هوش مصنوعی اختصاصی DeepThinQ خود سعی کرده مدل Styler ThinQ را به دستورات صوتی هم مجهز کند تا کاربران در خانه راحت‌تر بتوانند با این دستگاه‌ها ارتباط برقرار کنند.

با دستور صوتی «Hi LG» استایلر روشن شده و دوباره با دستور دیگری قابلیت خاموش شده از راه دور را دارد. همین‌طور، دستورات دیگری برای انتخاب مودهای مختلف وجود دارد.

مدل Styler Mirrored Glass Door به دستیار صوتی مجهز نشده است ولی از درب‌های آیینه‌ای بسیار زیبا و شیکی سود می‌برد که می‌تواند طراحی و زیبایی خانه‌ها را دو چندان کند. این دستگاه همان قدرت تمیزکنندگی و خشک‌کنندگی مدل Styler ThinQ را دارد در حالی‌که می‌تواند با مبلمان و سرویس‌های کمد ست شود.

نمایشگاه IFA 2018 از ۳۱ آگوست تا ۵ سپتامبر برگزار شده و می‌توان از نزدیک این استایلرهای جدید را در غرفه ال‌جی مشاهده کرد.

منبع


 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.