برای بازماندگان فرهنگ، کسانی که هویت و تمامیت خود را مدیون ادبیات و فرهنگ پارسی خود می دانند

0

رپورتاژ

تولد خوانان در زمستان ۹۷ و در شب یلدا بود. خوانان تلاش دارد گرمی بخش دوران سرد زمستان باشد. خوانان یلداست در زمستان.. خوانان آتشیست در دل محفل های گرم شما… خوانان روشنی بخش راه امید دوست داران فرهنگ کهن و هویت ایرانیست.

آرم و لوگو خوانان بر گرفته از شب یلداست.. انار سرخ.. آتشی فروزان…

به عنوان کسی که به ایران اهمیت می دهد، به زبان پارسی اهمیت می دهد، و بقای کشور خود را در زبان و فرهنگ آن می داند، چیزی که می تواند در این بازه زمانی گرمی بخش دل های شما باشد، “خوانان” است.

خوانان پروژه ای است که با تلاش شبانه روزی تیمی متعهد و متخصص شکل گرفته است. دغدغه ما، احیای حس تعهد نسل جدید به زبان پارسی و تداوم ترویج فرهنگ اصیل ایرانی است. کار خودمان را با ارایه چند رمان برگردان شده به زبان پارسی آغاز کردیم.

کار ترجمه، و تزریق منابع ادبی به زبان مادری، درخت پر بار فرهنگ ما را غنی تر می کند. علاوه بر این، نسل جدید را با قطرات واژگان عجین می کند و با خواندن داستان های زیبا، خلاقیت ایشان را رشد می دهد.

تمامی آثار قرار داده شده در خوانان با کسب اجازه قبلی از صاحب اثر و اخذ تایید ایشان منتشر می شود و صاحبان اثر مستقیما از حمایت شما هم وطنان عزیز بهره مند می شوند.

خوانان پروژه بسیار گسترده ایست، با حمایت شما کتاب ها، محصولات و خدمات بسیار گسترده تری در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

خوانان تلاش می کند تا نسخه دیجیتال کتب ارزشمند را به رایگان در اختیار هم وطنان قرار دهد. اندیشمندان و صاحبان اثر در صورتی که تمایل به نشر اثار خود از طریق خوانان دارند می توانند از طریق ایمیل زیر با ما در ارتباط باشند.

کسانی که دوست دارند با حمایتشان از خوانان به خودشان کمک کنند و گرمی بخش دل های ما به عنوان خدمتگزارشان باشند، می توانند به صورت آنلاین و از طریق لینک زیر، وجه اهدایی خودشان را برای تیم خوانان واریز کنند.

ادرس ایمیل: khananblog@gmail.com

لینک حمایت: https://payping.ir/khanan

اینستاگرام هم داریم، فالو کنین، لایک کنین، از آخرین مطالب وبلاگ ما با خبر بشین 🙂

https://www.instagram.com/khananblog/

   

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.