از حالا اینستاگرام به حساب‌های کاربری نزدیک به مسدودی و حذف هشدار می‌دهد

0

اینستاگرام با تشدید سیاست‌های خود، از امروز ارسال پیام هشدار جدیدی را در دستور کار خود قرار داده است.

این پیام هشدار جدید برای کاربران و اکانت‌هایی ارسال می‌شود که قوانین و مقررات این شبکه اجتماعی را نقض کرده‌اند. اینستاگرام هشدار می‌دهد که اکانت آن‌ها در شرف مسدود شدن است و باید بیشتر مراقب باشند.

در این پیام هشدار به کاربر سابقه و تاریخچه‌ای از پست‌ها، کامنت‌ها و استوری‌هایی نشان داده می‌شود که باعث مسدود و حذف شدن حساب کاربری شدند. اینستاگرام دلیل حذف این پست‌ها را ذکر کرده است و هشدار می‌دهد اگر دوباره پست یا هر چیز دیگری ارسال کنید که با دستورالعمل‌های اینستاگرام مطابقت ندارد؛ ممکن است اکانت شما به طور کامل حذف شود.

اینستاگرام در این پیام هشدار به کاربران امکان درخواست تجدیدنظر در پست‌های حذف شده را می‌دهد و البته آن‌ها را به یک صفحه راهنما در وب هدایت خواهد کرد.

لیزر هموروئید درمان بواسیر در کلینیک تخصصی هموروئید تهران

البته، تنها برخی از محتویات قابل تجدیدنظر هستند. تصاویری که دارای برهنگی بوده یا اینکه سخنان نفرت‌انگیز و ستیزه‌جویانه‌ای داشته‌اند. اینستاگرام می‌خواهد محتویات قابل تجدیدنظر را توسعه دهد و کاربران بتوانند برای انواع پست‌های حذف شده دیگر هم درخواست بازرسی مجدد کنند.

مدرن‌سازی و تشدید سیاست‌ها

این تغییر رویه و سیاست اینستاگرام برای کاربران بسیار مفید است. چون در گذشته، یک اکانت به یک باره مسدود و حذف شده بدون اینکه کاربر علت آن را بداند یا متوجه باشد پست‌ها و کامنت‌هایی ارسال کرده است که ناقض قوانین این شبکه اجتماعی بودند.

اینستاگرام برآورد می‌کند بسیاری از اکانت‌های مسدود شده به درستی حذف شده باشند چون به طور آشکارا قوانین را نقض کرده و درباره موضوع‌هایی ممنوعه مانند خودکشی و تبعیض جنسیتی چیزهایی منتشر کردند.

ولی فیسبوک، شرکت مادر اینستاگرام هنوز در تلاش است تا الگوریتم‌های خود درباره شناسایی محتویات غیر اخلاقی و ناقض قوانین را بهتر شناسایی و حذف کند. هنوز مشکلاتی در این زمینه دیده می‌شود. مثلا، تصاویر نشان‌دهنده شیردهی مادر به نوزاد به عنوان یک تصویر برهنگی شناسایی و حذف می‌شوند یا برخی تصاویر دارای خون به عنوان تصاویر دلخراش شناسایی می‌شوند.

اینستاگرام قصد دارد سیاست‌های خود درباره مسدود کردن هنرپیشه‌ها و بازیگران معروف را هم تشدید کند اما هنوز مشخص نیست یک اکانت یا کاربر تا چه حد مشخصی از قوانین تخطی کند؛ با مسدود شدن روبرو می‌شود یا در یک بازه زمانی مشخص چند پست و استوری مشکل‌دار او را به سوی حذف اکانت می‌کشاند.

اینستاگرام از دادن جزئیات درباره این سیاست‌ها خودداری می‌کند و فقط اعلام کرده در حال به‌روزرسانی، مدرن‌سازی و تشدید سیاست‌های خود برای مقابله با اکانت‌ها و کاربران «بد» است.

منبع

   

پستهای اخیر

نکات جالبی در مورد استیو جابز در کتاب تازه «ناز بهشتی»- یکی از بخش‌های جالب کتاب: استیو جابز هیچ وقت…

دو سه هفته‌ای که خبر انتشار یک کتاب جدید در مورد استیو جابز، داغ شده. اسم این کتاب Pause. Breathe. Choose.: Become the CEO of Your Well-Being است. این کتاب را ناز بهشتی نوشته که فعلا بیشتر به عنوان مربی مدیریت ذهن و خودیاری برای کسب…

کارشناسان خرید و استفاده این ۸ چیز را برای کاهش استرس و اضطراب در دوران کرونا توصیه می‌کنند

اگر اخیرا به خاطر شیوع ویروس کرونا گرفتار استرس و اضطراب شدید؛ شما تنها نیستید. به‌ویژه، اگر در خانه نشسته‌اید و کارهای خود را انجام می‌دهید و منتظر کاهش شیب منحنی مبتلایان و قربانیان ویروس کرونا هستید. قطعا ساعت‌ها پای کامپیوتر و لپ‌تاپ…

۷ کاری که خیلی‌ها نمی‌دانند با اپل واچ می‌شود انجام داد

اپل واچ بهترین ساعت هوشمند موجود در بازار است. دلایل خوبی هم برای آن وجود دارد. یک ردیاب تناسب اندام عالی و یک ساعت با طراحی شیک و زیبا است که کاملا در اکوسیستم اپل ادغام می‌شود. با وجود ویژگی‌های بسیار عالی که اپل واچ دارد و همه از…

مریخ‌نشین اینسایت ناسا در بحران – ناسا مجبور شد که اینسایت را به صورت اورژانسی به حالت خواب یا…

ظاهرا ناسا باید فناوری جدیدی برای صفحات خورشیدی سیاره‌نشین‌های خود پیدا کند. مطابق خبری که به تازگی منتشر شده، مریخ‌نشین 800 میلیون دلاری اینسایت دچار مشکل جدی شده است. اینسایت در سال 2018 در بخشی از مریخ به نام بخش بهشت یا Elysium…

بعد از چند سال هویت کسی که به درخواست اف بی آی ، آیفون تروریست‌های سن برناردینو را رمزگشایی و باز…

اگر یادتان باشد در سال 2015 در آمریکا یک حادثه تروریستی رخ داده بود که در آن سید رضوان فاروق و همسرش -تشفین مالک- به مردم در کالیفرنیای جنوبی در سن برناردینو تیراندازی کردند و 14 نفر را کشتند. این دو در پی درگیری با پلیس کشته شدند. اما…

هزینه یک ماه آمریکایی‌ها برای ویدئو گیم: مبلغ شگفت‌آور ۵.۶ میلیارد دلار

گاهی ما با دیدن جزئیات ویدئوگیم‌ها و آن همه وقت و انرژی و فناوری پشت سر هر یک از آنها ناخودآگاه از خودمان می‌پرسیم که جدا شرکت‌های سازنده‌شان با آن همه عوامل و هزینه تحقیق و توسعه، منتفع هم می‌شوند؟ ما به سبب دور بودن و بهتر است بگویم…

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.