کاشت مو و ابرو طبیعی و هزینه آن چقدر است؟

0

رپورتاژ

کاشت مو امروزه به یکی از فراگیر ترین فعالیت های زیبایی در تمام دنیا تبدیل شده است. فعالیتی که می تواند یک ظاهر متفاوت برای شما بسازد و همه نگرانی ها در مورد ریزش مو و یا کاهش تراکم مو های سر را برای همیشه برطرف کند.

پس از مواجه شدن ریزش مو، شما می توانید روش های متفاوتی را برای به وجود آوردن وضعیت ظاهری مطلوب برای خود مورد امتحان قرار بدهید اما تنها یک روش دائمی برای مقابله با این موضوع وجود دارد و آن روش، کاشت طبیعی مو است. تنها با این متد شما می توانید برای همیشه از موهای کاملا طبیعی روی سر خود برخوردار شوید.

متد های مختلف کاشت مو، حالا بسیار شناخته شده تر از گذشته هستند و سطح اطلاعات مردم نیز در مورد این فعالیت افزایش پیدا کرده اما در این مورد، توجه به یک نکته ضروری به نظر می رسد. اینکه شما نمی توانید در هر شرایط و با هر انتخابی، بهترین نتایج را از این فعالیت به دست بیاورید.

اگر می خواهید پیوند مو را با موفقیت پشت سر بگذارید، باید حتما چنین کاری را در وضعیت کاملا استاندارد انجام بدهید. اگر حتی یکی از فاکتور های مورد نیاز برای کاشت مو مطلوب به درستی رعایت نشوند، نتایج نهایی کار برای شما ناامیدکننده خواهد بود.

در کلینیک تخصصی پوست و مو رز، همه چیز به دقت و با رعایت اصول لازم فراهم شده اند تا شما بدون اضطراب و نگرانی، کاشت طبیعی مو را در بالاترین سطح ممکن تجربه کنید. استفاده از پزشک متخصص و مجرب، تیم پزشکی متعهد و ورزیده و همچنین بهره بردن از جدید ترین و باکیفیت ترین تجهیزات برای کاشت طبیعی مو، این کلینیک را به یک انتخاب درست برای پشت سر گذاشتن یک تجربه فراموش نشدنی در زندگی شما تبدیل خواهد کرد.

کاشت مو با مشاوره آنلاین

اگر به دنبال کاشت مو یا کاشت ابرو برای خود هستید، قبل از هر چیزی باید بدانید که اولین لازمه سپری کردن یک فرآیند زیبایی موفق و دلچسب، شرکت در جلسه های مشاوره است. در این جلسه ها هم پزشک نحوه انجام کار را به شما توضیح می دهد و هم شما، می توانید انتظارات خود را با پزشک مطرح کنید.

یکی از اولین تاثیرات مهم جلسه مشاوره، بررسی کامل وضعیت سلامتی شما و همچنین مرور سوابق دارویی و درمانی شما خواهد بود. این کار موجب می شود که در جریان فرآیند، هیچ نوع پیچیدگی احتمالی برای شما به وجود نیاید. گاهی لازم است که برای کاشت طبیعی مو یا کاشت ابرو، کمی صبر کنید و یا یک دوره خاص را بگذرانید. این تصمیم باید در جلسه های مشاوره آنلاین کاشت مو گرفته شده تا شما در بهترین زمان ممکن، این فرآیند ها را تجربه کنید.

مسائلی مثل تراکم نهایی مو ها، شکل نهایی ابروها، مناسب ترین متد برای انجام این فعالیت ها و همچنین زمان مورد نیاز برای پشت سر گذاشتن فعالیت و هزینه های انجام کار، همگی در جلسه های مشاوره برای شما مشخص می شوند.

در کلینیک تخصصی پوست و مو رز، جلسه های مشاوره زیر نظر پزشک متخصص برگزار خواهند شد. در این جلسه ها وضعیت ظاهری شما به دقت مورد بررسی قرار می گیرد تا بهترین تکنیک برای کاشت استفاده شود. با سپری کردن این جلسات، شما نیمی از راه یک کاشت مو موفقیت آمیز را طی کرده اید.

نکته مهم دیگر این است که در کلینیک رز، جلسه های ویزیت و مشاوره کاشت مو و کاشت ابرو برای شما به صورت کاملا رایگان انجام می گیرند. شما در صورت تمایل حتی می توانید به صورت اینترنتی و از منزل خود نیز در این جلسه ها شرکت کنید و تنها در روز انجام فرآیند در کلینیک حاضر شوید.

کاشت مو با بهترین تجهیزات

یکی از مسائلی که در کلینیک تخصصی پوست و مو رز همواره به آن توجه می شود، فراهم کردن بهترین تجهیزات برای کاشت طبیعی مو به شمار می رود. چرا که بدون این تجهیزات، نمی توان به کسب بهترین نتایج از این فعالیت های ظریف و حساس، امیدوار بود.

کلینیک رز همواره تلاش می کند تا جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا را مورد استفاده قرار بدهد و فضایی کاملا استاندارد برای شما به وجود بیاورد. همین موضوع موجب شده است که این کلینیک همواره متقاضیانی از کشور های دیگر نیز داشته باشد.

در بسیاری از مراکز زیبایی، همواره از همان متد های کاملا دستی قدیمی برای کاشت مو و ابرو استفاده می شود اما کلینیک رز با تجهیزات مدرن و مناسب، این حق انتخاب را برای شما به وجود می آورد که متد ایده آل این کار را برای خود در نظر بگیرید.

هر چه زمان به جلو می رود، امکانات تعبیه شده برای کاشت طبیعی مو نیز افزایش پیدا می کنند. کلینیک رز با فراهم آوردن همه این امکانات، پیوند مو و ابرو را برای شما با بهترین کیفیت ممکن ارائه می کند.

چرا بهترین تجهیزات برای کاشت مو مهم است؟

شاید از خودتان بپرسید که فراهم آوردن بهترین و به روز ترین ابزار و امکانات برای کاشت طبیعی مو و ابرو، چه اهمیتی دارد. حقیقت آن است که این اتفاق، مزیت های بسیار زیادی را برای شما به وجود خواهد آورد.

۱-   استفاده از تجهیزات مدرن، امکان در نظر گرفتن متد های مدرن را ایجاد می کند.

۲-   استفاده از تجهیزات مدرن، عارضه های جانبی را به حداقل می رساند.

۳-   استفاده از این تجهیزات، شانس زنده ماندن فولیکول ها پس از برداشت را افزایش می دهد.

۴-   استفاده از این تجهیزات، دوران نقاهت شما را کوتاه تر می کند.

۵-   استفاده از تجهیزات مطلوب، تراکم بیشتر و نتایج طبیعی تری برای شما به وجود می آورد.

۶-   استفاده از تجهیزات مطلوب، دقت انجام فرآیند را افزایش می دهد.

کاشت ابرو زیر نظر پزشک متخصص

افرادی که برای کاشت طبیعی ابرو و مو به پزشک متخصص مراجعه نمی کنند، خودشان را در معرض یک خطر بزرگ و جدی قرار می دهند. این کار نه تنها نتایج مطلوبی برای شما به وجود نمی آورد، بلکه ممکن است تهدیدی جدی برای سلامتی شما نیز باشد.

در کلینیک تخصصی رز فعالیت هایی نظیر کاشت ابرو و مو، زیر نظر پزشک متخصص صورت می گیرند. این پزشک با تجربه و مهارتی که طی سالیان زیاد به دست آورده، تلاش می کند تا فرآیند را به بهترین شکل برای شما انجام بدهد و یک تیم پزشکی کامل نیز در همه لحظات این فعالیت در کنار شما حضور خواهند داشت.

این کار به ویژه در مرحله آماده سازی فولیکول ها برای انتقال، اهمیت زیادی دارد. چرا که این کار باید با دقت بسیار زیاد و زیر میکروسکوپ انجام شود و اگر به خوبی صورت نگیرد، شما کاشت ابرو و مو را با موفقیت سپری نخواهید کرد.

هزینه کاشت مو و ابرو

در قیاس با کاشت طبیعی مو، کاشت ابرو هزینه کم تری را به دنبال دارد. چرا که در این فعالیت از گرافت های کم تری استفاده می شود. به طور کلی هر دو فعالیت، نسبتا پرهزینه هستند اما در مقیاس نتیجه ای که برای شما به دست می آید، این هزینه اصلا سنگین به نظر نمی رسد.

کلینیک تخصصی رز با وجود استفاده از بهترین تجهیزات کاشت مو، هزینه ای معقول و منطقی برای این فعالیت از شما دریافت می کند. شما تنها یک بار این فرآیند را پشت سر می گذارید اما برای همیشه از مزیت های آن در ظاهر خود بهره مند می شوید.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.