این چادر گران‌قیمت برایتان هتلی لوکس در دل طبیعت و کوه برپا می‌کند

در طراحی این پناهگاه از کهکشان‌ها و فیلم ۲۰۰۱: ادیسه فضایی الهام‌گیری شده است

0

پاندمی اخیر باعث شده است مردم در خانه‌ها بمانند و از مناطق پر ازدحام دوری گزینند. به همین دلیل، ارتباط و حس آن‌ها با طبیعت، آسمان، کهکشان‌ها و کوه‌ها قطع شده است.

پناهگاه یا هتل لوکس قابل حمل Jupe Flat-Pack Shelter با هدف نزدیکی بیشتر انسان و طبیعت و تجربه زندگی کوتاه مدت بیرون از شهر و خانه در این ایام ساخته شده است. در طراحی این چادر مسافرتی از کیهان الهام گرفته شده و راهی برای کشف و لذت از عجایب طبیعی جهان بدون نیاز به دوری و قطعی از آن‌ها است.

فقط یک چادر معمولی نیست و به نوعی ادای دین به فیلم ۲۰۰۱: ادیسه فضایی نیز محسوب می‌شود. در حالی‌که می‌توانید تصاویری پانوراما از مناظر اطراف داشته باشید؛ پنجره‌های این چادر کاملا باز و بسته شده تا جریان هوا شکل بگیرد یا نور بیشتری وارد چادر شود.

داخل این چادر فضایی نزدیک به ۱۱۱ فوت مربع (نزدیک به ۱۰.۵ متر مربع) دارد و یک تخت کامل دو نفره در آن جا می‌گیرد. کف‌پوش این چادر از چوب درخت غان دریای بالتیک است و بسیار شیک کار شده است. سقف چادر به اندازه کافی بلند است تا هر فردی بتواند وارد آن شده و بایستاد و راحت باشد.

فضاسازی درون چادر بسیار خوب است و به اندازه کافی فضا خالی برای باقی وسایل سفر یا اقامت کوتاه‌مدت چند روزه دارد. در این فضا حتی می‌توان میز و صندلی کار گذاشت.

پناهگاه Jupe Flat-Pack Shelter از تیرهای آلومینیومی شکل گرفته و جنس خود چادر ضد آتش است. جمع کردن آن توسط دو نفر فقط یک ساعت طول می‌کشد و از همه مهم‌تر دارای تجهیزات و امکانات ارتباطی مدرن امروزی مانند وای‌فای، ایستگاه‌های شارژ USB و چراغ‌های نوری LED قابل تنظیم است.

از یک باتری ۲۰۰ آمپر ساعتی و یک آرایه پنل خورشیدی برای تامین انرژی چهار پریز برق برخوردار است. می‌توانید در این چادر از بلندگوهای هوشمند یا دستیار صوتی الکسا نیز استفاده کنید.

می‌توانید در هنگام خرید و سفارش این چادر، یک کولر، ایوان و گاوصندوق هم سفارش بدهید تا به تجهیزات پایه چادر اضافه کنند. قیمت خود چادر نزدیک به ۱۸ هزار دلار است. گفتیم که یک تجربه اقامت کوتاه‌مدت در فضای بیرون از خانه و مانند هتل اما گران‌قیمت است.

منبع mensgear
 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.