با این اپلیکیشن آی‌فون، اندازه پای خود را با دقت ۱.۵ میلیمتر اندازه بگیرید

0

در دوران بیماری کرونا، همه ترجیح می‌دهند که آنلاین خرید کنند. اما خرید لباس و کفش به صورت آنلاین، دشواری‌های خاص خودش را دارد و یکی از این دشواری‌های انتخاب اندازه مناسب است.

به همین خاطر یک شرکت کوچک به نام Xesto که از دل یک برنامه دانشگاهی در تورنتو شکل گرفته بود، تصمیم گرفت که اپلیکیشنی بنویسد که پای کاربرها را با دقت زیادی اندازه بگیرد.

در شرایطی که با استفاده از اسکنر LiDAR آیفون جدید، کار خیلی ساده می‌شد، این شرکت برای اینکه گوشی‌های کمی قدیمی‌تر هم بتوانند از اپلیکیشن استفاده کنند، کار خودش را سخت کرد و تصمیم گرفت که با دوربین تشخیص عمق یا TrueDepth و ایجاد نقشه سه‌بعدی کار خودش را پیش ببرد.

به این ترتیب آی‌فون‌ها و آی‌پدهای از سال ۲۰۱۷ به بعد می‌توانستند از مزایای این اپلیکیشن استفاده کنند. یعنی شما اگر آی‌فون X به بعد داشته باشید می‌توانید از آن بهره ببرید.

کار با اپلیکیشن Xesto Fit خیلی ساده است؛ شما باید ۵ عکس از پای خود در رازویه‌های مختلف بگیرید تا اپلیکیشن مدل سه بعدی از پای شما ایجاد کند و بعد با دقت بسیار زیاد که تنها ۱.۵ میلیمتر می‌تواند خطا داشته باشد، اندازه پا به شما اعلام می‌شود.

البته این شرکت در بخش اقتصادی کار خود، بعد از اعلام سایز، اپلیکیشن را با فهرست کفش‌های هم‌اندازه ۱۵۰ برند هم مرتبط کرده، تا کاربر اگر دوست داشت بتواند از آنها خرید کند.


 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.