۵ متخصص ارتودنسی برتر تهران

0

رپورتاژ

شاید برای شما پیش آمده باشد که به دنبال یک متخصص ارتودنسی دندان بسیار خوب در تهران بوده باشید ، اما به دلیل نداشتن اطلاعات کافی به مشکل خورده باشید. ما در این مقاله ۵ متخصص ارتودنسی برتر تهران را معرفی کرده ایم و ویژگی ها و رزومه آن ها را خدمت شما ارائه کرده ایم. تا شما با استفاده از این اطلاعات بهترین انتخاب را در متخصص ارتودنتیست خود کنید.

ارتودنسی دندان چیست

امروزه افراد زیادی برای درمان ارتودنسی به مراکز درمانی مراجعه می کنند. ارتودنسی دندان درمانی است که برای زیبایی دندان ها انجام می شود و دارای دوره درمانی نسبتا طولانی مدتی نیز می باشد. ارتودنسی دندان دارای انواع مختلفی می باشد که هر کس باید با توجه به نوع دندان های خود ، پس از گرفتن مشاوره از متخصصان ، نسبت به این درمان اقدام کنند. به زبان ساده ارتودنسی دندان را می توان مرتب کردن دندان ها نامید.

مهم ترین قسمت در ارتودنسی دندان متخصصی است که برای درمان به او مراجعه می کنیم. در ادامه ما پنج تن از بهترین ارتودنتیست های تهران را خدمت شما معرفی می کنیم.

دکتر داودیان

آقای دکتر داودیان که در کنکور سراسری سال ۱۳۷۶ توانست رتبه ۱۷ را بدست آورد. در رشته دندانپزشکی دانشگاه شهید بهشتی مشغول به تحصیل شد. ایشان توانستند در آزمون تخصص دندانپزشکی در ایران رتبه اول را کسب نمایند و وارد تخصص ارتودنسی شوند. دکتر داودیان پس از سه سال رزیدنتی در شهر تهران مشغول به کار شدند. شایان ذکر است دکتر داودیان دارای بالاترین مدرک ارتودنسی می باشد و هم چنین دارای ۳ مطب در شهر تهران می باشند و با تخصص و تجربه در کار ارتودنسی توانسته اند رضایت کامل تمام مشتریان خود را به دست آورند. هزینه ویزیت دکتر داودیان نسبت به دیگر مطب ها مناسب تر می باشد. این موضوع علاوه بر این است که ایشان یکی از بهترین دندانپزشک و ارتودنتیست های ایران هستند. دکتر داودیان فعالیت های علمی زیادی دارند. اما می توان به عضویت ایشان در بنیاد ملی نخبگان ان هم به دعوت از معاون علمی رئیس جمهور اشاره کرد. تعهد نسبت به بیمار یکی از مهم ترین ویژگی هایی است که هر دکتر باید داشته باشد. یعنی خواسته های بیمار را به خوبی بشنود و مطابق با اصول علمی و پزشکی به بهترین شکل نسبت به خواست بیمار اقدام کند. جناب آقای دکتر داودیان با داشتن تعهد فراوان نسبت به بیمار سبب اطمینان خاطر مراجعه کنندگان عزیز شده است.

دکتر درویش پور

آقای دکتر درویش پور در آزمون بورد تخصصی توانستند رتبه اول را کسب نمایند و علاوه بر انجام ارتودنسی برای بزرگسالان برای کودکان نیز ارتودنسی را انجام می دهند. آقای دکتر درویش پور با داشتن ۳ مطب در بهترین موقعیت های جغرافیایی تهران دسترسی راحتی را برای مشتریان ایجاد کرده اند. دکتر درویش پور با اینکه از مراکز خارج کشور برای انجمن ارتودنسی و باز کردن مطب در آنجا پیشنهاد داشتند به فعالیت در کشور عزیزمان ادامه دادند و همانطور که گفتیم اکنون با داشتن ۳ مطب در تهران به فعالیت خود در ارتودنسی دندان می پردازند.

دکتر جمیلیان

دکتر جمیلیان علاوه بر تدریس در دانشگاه آزاد در برنامه های پزشکی تلویزیون برای خدمات دندان به مردم مشاوره می دهند. دکتر جمیلیان در مطب های خود نیز فعالیت دارند و مراجعه کنندگان می توانند با اعتماد کامل برای ارتودنسی دندان خود به ایشان مراجعه کنند. زیرا آقای دکتر جمیلیان از تجربه کاری زیادی برخوردار می باشند .

دکتر قریشی

جناب آقای دکتر قریشی که توانسته اند بالاترین مدارک آموزشی را با تحصیل در ایران و کانادا دریافت کنند. هم اکنون در مطب های ایشان در تهران تمام هموطنان سراسر کشور می توانند نوبت ویزیت ارتودنسی را از سایت ایشان دریافت کنند. تجهیزات به روز موجود در مطب های دکتر قریشی به همراه تخصص و تجربه بسیار بالای ایشان سبب شده تا بهترین خدمت ارتودنسی را ارائه دهند. در ارتودنسی دندان علاوه بر تخصص تجربه نیز بسیار دارای اهمیت می باشد. جناب آقای دکتر قریشی با داشتن چندین سال تجربه در این امر توانسته اند اطمینان خاطری را برای مراجعه کنندگان به وجود بیاورند.

دکتر علیرضا خدیوی

جناب آقای دکتر علیرضا خدیوی با تحصیل در دانشکده علوم پزشکی مشهد موفق به کسب معدل ممتاز شدند. ایشان نیز مدرک ارتودنسی و ناهنجاری های فک و صورت را دارند که یکی از بالاترین مدارک ارتودنسی می باشد. مطب های دکتر خدیوی در بهترین مکان های تهران می باشد و مراجعه‌ کنندگان به راحتی می‌ توانند به این مراکز درمانی دسترسی پیدا کنند.


 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.