با اپلیکیشن مشاوره پزشکی مطپ، فاصله‌ها را فراموش کنید!

0

رپورتاژ

طی سال‌های اخیر کرونا یکی از مهم‌ترین حوادثی بود که بسیاری از جوامع و جنبه‌های مختلف زندگی بشری را تحت‌تاثیر خود درآورد. با وجود افزایش خطرات در محیط‌های خدمات درمانی مانند بیمارستان‌ها، کلینیک و مطب‌ها نگرانی دوجانبه‌ای برای بیماران و پزشکان ایجاد شده که مشکلات فراوانی را برای مراجعه به پزشک متخصص فراهم آورده است.

اپلیکیشن‌های مشاوره پزشکی و خدمات پرستاری از جمله رویکردهای مهمی بوده‌اند که خلاهای ایجادشده در این حوزه را به‌خوبی پوشش داده‌اند. نه‌تنها بیماران بلکه جامعه پزشکی و پرستاری نیز در قالب این اپلیکیشن‌های مدرن همچنان با قدرت به کار خود ادامه می‌دهند. اما چرا اپلیکیشن مطپ خیلی زود پیشرفت کرده و همچنان درحال گسترش است؟

پزشک مداری واجب‌تر از نان شب!

برخلاف بسیاری از پلتفرم‌های رایج در این حوزه، اپلیکیشن مشاوره پزشکی مطپ در خدمت پزشکان خواهد بود. اما چگونه؟ شما به عنوان یک پزشک حرفه‌ای و با سابقه در این حوزه می‌توانید به‌راحتی با این نرم‌افزار کار کنید و تعرفه‌های پزشکی و مدت زمان معاینه و حتی نوع برقراری ارتباط با بیماران را مشخص خواهید کرد. مطپ با افزایش دسترسی‌های شما فضای آزادانه‌تری را در اختیار شما قرار خواهد داد.

دغدغه‌های ویزیت آنلاین را کاهش داده‌‌ایم

با توجه به اینکه بسیاری از پزشکان فعال در مطپ بسیار معروف هستند، رابطه خوبی با ویزیت آنلاین و غیرحضوری ندارند. پلتفرم مطپ با راه‌اندازی یک مسنجر حرفه‌ای فرصتی را ایجاد کرده است که پزشکان قادر به ارسال و دریافت اطلاعات صوتی و تصویری با بیماران خود باشند. در چنین شرایطی حتی پزشکان سخت‌گیر نیز قادر هستند به‌خوبی با بیماران خود در ارتباط باشند و با بررسی شرایط جسمی، حرکتی و حتی گفتاری بیمار خود تشخیص دقیق‌تری انجام دهند.

سطح ارتباطات شما را گسترش داده‌ایم

برقراری ارتباط با بیمار از طریق مطپ بسیار آسان شده است. آیا می‌دانستید در این پلتفرم:

  • پزشک مشخص می‌کند معاینه چه مقدار زمان ببرد؟
  • ارتباط به چه شکل باشد؟
  • تعداد دفعات معاینه و تشخیص چه میزان باشد؟

علاوه‌بر تمامی این نکات، مطپ به شکل‌های متنوعی سعی داشته است ارتباطات بیمار و پزشک را اثربخش سازد. آیا یک جلسه ۳۰ دقیقه‌ای معاینه پایان ارتباط شما با بیماران است؟

در هر لحظه نبض بیماران‌تان در دستان شماست…

جدای از معاینه ابتدایی، ارتباط بین شما و بیماران در هر لحظه و هر زمان میسر شده است. در چنین شرایطی اگر نیاز به اطلاعات بیشتری برای تشخیص داشته باشید یا قصد دارید وضعیت بیمار خود را به صورت دائمی بررسی کنید، هیچ محدودیتی نخواهید داشت.

جالب است بدانید این نکته که بیماران نیز فرصت دارند همواره به شما دسترسی داشته باشند نیز در جلب رضایت بیماران نقش بسزایی دارد. از طرفی خطاهای بیمار در مصرف دارو و طی مراحل درمانی که معمولا به علت دسترسی نداشتن به پزشک رخ می‌دهد نیز کاهش خواهد یافت.

با مطپ، محدودیت‌ها را فراموش کنید!

گاهی اینکه پزشکان مجبور هستند خود را با پلتفرم اپلیکیشن‌های مختلف سازگار کنند امکان‌پذیر نیست. این درحالی است که مطپ با درک این ضرورت، نر‌م‌افزار کاربردی و حرفه‌ای خود را در پلتفرم‌های متنوع و پر استفاده عرضه کرده است. با وجود این هوشمندی شما به‌عنوان پزشک دیگر نگران این سازگاری‌ها نخواهید بود! از جمله آن‌ها باید به android، IOS و WPA اشاره کرد که مورد نیاز بسیاری از پزشکان است.

به بزرگ‌ترین پرتال پزشکان حرفه‌ای ایران بپیوندید

برخلاف بسیاری از اپلیکیشن‌های فعال در این حوزه، مطپ تمام تلاش خود را به‌کار بسته است که با معروف‌ترین و مشهورترین پزشکان متخصص همکاری کند. چنین رویکردی سبب شده است بیماران بسیاری به مطپ به‌عنوان یک مرجع معتبر و قابل‌اعتماد در معرفی بهترین پزشکان نگاه کنند.


   

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.