یک کیسه پلاستیکی حاوی هوای کنسرت کانیه وست در سایت ای بی به قیمت ۷۶۰۰ دلار به فروش رسید!

0

در دنیای دیوانه‌ای زندگی می‌کنیم. شعرای ما یک زمانی از فرط دلدادگی و نازک‌خیالی به باد صبا ماموریت می‌دادند که بوی یار را برایشان به ارمعان بیاورند یا پیامی برایشان جابجا کنند.

ای صبا نکهتی از خاک ره یار بیار
ببر اندوه دل و مژده دلدار بیار
نکته‌ای روح فزا از دهن دوست بگو
نامه‌ای خوش خبر از عالم اسرار بیار
تا معطر کنم از لطف نسیم تو مشام
شمه‌ای از نفحات نفس یار بیار

اما ما اصلا تصور نمی‌کردیم که وارد زمانه‌ای شویم که از فرط بیهودگی و خودباختگی کسی بیاید و کیسه‌ پلاستیکی حاوی هوای کنسرت کانیه وست را بفروشد و تازه کالایش به قیمت ۷۶۰۰ دلار به فروش برسد.

البته شکی نیست که کانیه وست برای خودش برندی است و موفقیت‌های تجاری زیادی داشته، اما باز هم تصور اینکه کسی بخواهد جنسی چنین موهوم را بخرد، عجیب است.

کانیه وست به تازگی کنسرتی در آتلانتا و در استادیوم مرسدس بنز برگزار کرد.

بعد شخصی پیدا شد که در eBay قصد فروش کیسه پر از هوای کنسرت را کرد. او حتی یک عکس محو هم از جریان پر کردن کیسه از هوای استادیوم منتشر کرد تا به اصطلاح سندی باشد بر اصالت کالایش!

قیمت ابتدایی که او مشخص کرده بود ۳۳۰۰ دلار بیشتر نبود. اما بعد قیمت کالا در پی رقابت مشتریان تا ۷۶۰۰ دلار هم بالا رفت و به فروش رسید.

تازه بعدش مشخص شد که چنین کاری ۵ سال است که در مورد کین وست مرسوم شده و از سال ۲۰۱۵، کیسه‌های هوای کنسرت‌ها و رویدادهای او مرتب به فروش می‌رسیده و حتی قیمت ۶۵ هزار دلاری هم برای او سابقه داشته!

جالب است بدانید که حتی هزینه انتقال این کیسه پلاستیکی هم رایگان نبوده و ۴ دلاری بابت آن هم مشتری پرداخت کرده!

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.