معرفی و بررسی خدمات مشاوره در کلینیک دکتر علی کربلایی

0

رپورتاژ

کلینیک مشاوره و روانپزشکی دکتر کربلایی با استفاده از روانشناسان و پزشکان متخصص و تحت مدیریت ایشان، آماده ارائه بهترین خدمات است. بهره‌گیری از تیم حرفه‌ای و تجهیزات مدرن و پیشرفته این کلینیک را در لیست بهترین کلینیک‌های روانپزشکی در تهران قرار داده است.

این کلینیک روانشناسی در تهران، به‌منظور ارائه بهترین خدمات، به‌صورت تیم‌درمانی فعالیت می‌کند و خدمات خود را به صورت تلفنی و آنلاین به شهرستان‌ها نیز ارائه می‌دهد. دو پزشک با بورد تخصصی در زمینه‌های اعصاب و روان و مغز و اعصاب در این زمینه به شکل حرفه‌ای فعالیت دارند. روان درمانی و مشاوره‌ها نیز، تحت نظارت دکتر کربلایی و به کمک روانشناسان منتخب و کاربلد صورت می‌گیرد. این مرکز خدمات روانشناسی، علاوه بر درمان‌های دارویی، از درمان‌های غیردارویی متعددی نیز استفاده می‌نماید. مشاور‌ه‌های روان‌درمانی و درمان‌های تکنولوژیک، از جمله درمان‌های غیردارویی است.

کلینیک روانشناسی دکتر کربلایی همواره ارائه بهترین خدمات با استانداردهای بین‌المللی و ارتقاء کیفیت را سرلوحه کار خود قرار داده است. بدین منظور مشاوران و پزشکان این مجموعه ملزم به گذراندن دوره‌‌ها و  شرکت در کنگره‌های داخلی و خارجی هستند. همچنین، شرکت در جلسات علمی هفتگی و ماهانه نیز، از دیگر فعالیت‌های اعضای این کلینیک است. در جهت اطمینان از رضایت‌مندی مراجعین گرامی نیز، پیگیری، تماس و ثبت بازخورد آن‌ها، در دستور کار این مجموعه قرار دارد.

خدمات مرکز مشاوره و کلینیک روانشناسی دکتر کربلایی

همان‌گونه که اشاره شد، مرکز مشاوره و کلینیک روانشناسی دکتر کربلایی با بهره‌گیری از کادر حرفه‌ای، در حوزه مشاوره و روانشناسی به ارائه خدمات می‌پردازد. این خدمات طیف گسترده‌ای از موارد و معضلات زندگی امروزی را در بر می‌گیرد. در نتیجه، به‌‌منظور حل بسیاری از این شرایط و موقعیت‌ها، می‌توانید از خدمات این مجموعه بهره‌مند شوید. در همین راستا، از جمله مهم‌ترین و برجسته‌ترین خدمات مرکز مشاوره دکتر کربلایی می‌توان به موارد ذیل اشاره نمود:

خدمات مشاوره ازدواج در کلینیک دکتر کربلایی

مشاوره قبل ازدواج در کلینیک دکتر کربلایی توسط روانشناس، با گرایش تخصصی مشاوره انجام می‌شود. تمامی جلسات مشاوره با نظارت مستقیم روانپزشک پیگیری می‌گردد. مشاوره ازدواج در کلینیک دکتر کربلایی، تاکید ویژه‌ای بر فرهنگ و عرف جامعه و ترکیب آن با علم روز دنیا در مورد ازدواج و رابطه دارد. حداقل تعداد جلسات مشاوره پیش از ازدواج چهار جلسه است.

مشاوره ازدواج در کلینیک دکتر علی کربلایی برای عزیزانی که در شهرستان یا خارج از کشور زندگی می‌کنند یا به هر دلیلی امکان مراجعه حضوری ندارند؛ بصورت تلفنی یا تصویری؛ بسته به تمایل مراجعین انجام می‌شود. این فرایند با رعایت اصول رازداری و بسیار حرفه‌ای صورت می‌گیرد. برای استفاده از خدمات مشاوره ازدواج در تهران، هم اکنون می‌توانید از طریق صفحه «تماس با ما» با شماره‌های کلینیک دکتر کربلایی تماس بگیرید.

خدمات مشاوره جنسی در کلینیک دکتر کربلایی

شواهد علمی ثابت کرده‌اند که بیشترین تاثیر مشاوره جنسی در درمان مسائلی مانند: مشکلات در ارگاسم، بیزاری جنسی (رابطه جنسی ناخوشایند و منزجر کننده) و واژینیسموس (دخول دردناک) و … می‌باشد. یک سکس‌تراپیست به شما گوش می‌دهد تا مشکلات شما را توصیف و ارزیابی کند. در نتیجه بفهمد علت مشکل شما جسمی است یا روانی و یا هردو هر جلسه درمانی محرمانه است. حرف‌هایی که بین شما و درمانگر زده می‌شود بین خودتان می‌ماند. درمانگر به شما کمک می‌کند در مورد موضوعات عاطفی که ممکن است در مسائل جنسی اثر بگذارد صحبت کنید، و راه حلی برای آن پیدا کنید. یک سکس‌تراپیست به شما گوش می‌دهد تا مشکلات شما را توصیف و ارزیابی کند. در نتیجه بفهمد علت مشکل شما جسمی است یا روانی و یا هردو هر جلسه درمانی محرمانه است. حرف‌هایی که بین شما و درمانگر زده می‌شود بین خودتان می‌ماند. درمانگر به شما کمک می‌کند در مورد موضوعات عاطفی که ممکن است در مسائل جنسی اثر بگذارد صحبت کنید، و راه حلی برای آن پیدا کنید.

دریافت نوبت مشاوره جنسی و زناشویی کلینیک دکتر کربلایی

به خاطر داشته باشید که سکس تراپی یا مشاوره زناشویی می‌تواند به سادگی با هدایت شما و شریک زندگیتان، در جهت تمرکز بیشتر بر صمیمیت و تمایلات جنسی، بسیار مفید باشد. در مطالعات و آزمایش‌های بالینی که روی گروه زنان انجام شد، به گروهی از زنان داروهایی برای بهبود عملکرد جنسیشان دادند. به گروهی دیگر تنها تظاهر به دادن دارو کردند. در طول مطالعه، شاهد بهبودی زنان، تا ۳۰ درصد در عملکرد جنسی؛ در گروهی که به ظاهر به آنها دارو داده شده بود؛ بودند. نتایج این آزمایش این موضوع را به ما می‌فهماند، که حتی در صورت عدم استفاده از درمان فعال، سکس تراپی می‌تواند اثرات مثبتی داشته باشد.

 

خدمات مشاوره طلاق در کلینیک دکتر کربلایی

در سال‌های اخیر افزایش مشکلات، سبب افزایش آمار طلاق، به‌خصوص در سال‌های ابتدایی ازدواج شده است. از این رو مشاوره طلاق اهمیت بسیاری دارد. در کلینیک دکتر کربلایی، تیمی مجرب از مشاورین و روانشناسان آماده کمک به شما برای انجام مشاوره هستند. شما می‌توانید برای دریافت مشاوره طلاق تلفنی، حضوری و آنلاین به کلینیک دکتر کربلایی مراجعه فرمایید.

شما می‌توانید جهت مشاوره طلاق آنلاین و حضوری به کلینیک دکتر کربلایی مراجعه کنید. در کلینیک دکتر کربلایی با ایجاد یک فضای صمیمی سعی شده تا مراجعین عزیز بدون نگرانی بتوانند مشکلات خود را با مشاور در میان بگذارند و بهترین راهنمایی را دریافت کنند. از آنجایی که کارایی جلسات حضوری بیشتر از جلسات آنلاین و تلفنی است، توصیه می‌کنیم اگر ساکن تهران هستید از خدمات حضوری کلینیک استفاده کنید.

اگر ساکن تهران نیستید، مشغله زیادی دارید و یا به هر دلیل دیگری قادر به مراجعه حضوری نیستید، می‌توانید با مشاوران متخصص و با تجربه کلینیک به صورت آنلاین یا تلفنی ارتباط برقرار کنید، مشکلاتتان را با مشاوران در میان بگذارید و از راهنمایی آن‌ها استفاده کنید. از این طریق می‌توانید در وقت و هزینه خود صرفه‌جویی کنید.

دریافت خدمات مشاوره و روانشناسی از کلینیک دکتر کربلایی

با توجه به آنچه بیان شد، مرکز مشاوره دکتر علی کربلایی مجموعه‌ای از بهترین خدمات را فراهم کرده‌ است. به‌منظور رضایت و راحتی مراجعین گرامی، امکان دریافت خدمات به‌صورت تلفنی و مراجعه حضوری نیز وجود دارد. کلینیک روانشناسی دکتر کربلایی ارائه دهنده بهترین جلسات مشاوره و روان درمانی در زمینه های مختلف مشاور کودک و نوجوان، مشاور قبل از ازدواج، مشاوره طلاق، مشاور خیانت، مشاور جنسی و مشاوره خانواده است و همواره در تلاش است که به بهترین روش ممکن و با به‌روز ترین روش های درمانی، مشکلات مراجعه کنندگان را رفع کند.

همچنین، سایت دکتر کربلایی و شبکه‌های اجتماعی این کلینیک، آماده اطلاع‌رسانی و تکمیل اطلاعات و خدمات هستند.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.