اپلیکیشن AutoNotification کلیدهای جدیدی به اعلان‌های جی‌میل اضافه می‌کند تا سریع‌تر ایمیل‌ها را مدیریت کنید + لینک دانلود

0

اعلان‌های اندروید یکی از بهترین ویژگی‌های این سیستم‌عامل هستند و روی اندروید ۸ به بهترین شکل پیاده‌سازی و نمایش داده می‌شوند اما هنز گاهی اوقات کاربران احساس می‌کنند چیزهایی کم است.

بخشی از توسعه و تکامل اعلان‌های اندروید مربوط به سیستم‌عامل است و بخش دیگری باید توسط توسعه‌دهنده‌های ثالث براساس مزایا و ویژگی‌های اندروید ارتقا یابد. توسعه‌دهنده‌های ثالث می‌توانند بهترین ایده‌ها و خلاقانه‌ترین اپلیکیشن‌ها را برای مدیریت و نمایش بهتر اعلان‌ها پیاده‌سازی کنند. اتفاقی که برای اعلان‌های جی‌میل روی اندروید رخ داده است.

تعداد زیادی از کاربران اندروید از اپلیکیشن جی‌میل استفاده می‌کنند چون ساده است.

سفارشی‌سازی کامل اعلان‌های جی‌میل

این هفته توسعه‌دهنده‌ای به نام Joao Dias یک اپلیکیشن برای افزایش امکانات اعلان‌های جی‌میل اندروید عرضه کرده است. این برنامه به نام AutoNotification به کاربران اجازه می‌دهد به طور کامل اعلان‌های جی‌میل را سفارشی‌سازی و با افزودن مجموعه‌ای از کلیدها؛ بتوانند هر اعلان یا ایمیل تازه رسیده را همان‌جا رسیدگی کنند.

اپلیکیشن AutoNotification اجازه می‌دهد کاربران ۱۴ کلید یا گزینه را به یک اعلان جی‌میل اضافه کنند. با این کلیدها می‌توان در کوتاه‌ترین زمان، ایمیل‌ها را رسیدگی کرد. برخی از این کلیدها، دسته‌بندی ایمیل‌ها در پوشه‌های مختلف، بازیابی ایمیل‌ها، برچسب‌گذاری و ستاره‌دار کردن ایمیل‌ها، آرشیو یا حذف ایمیل و غیره هستند.

قبل از عرضه AutoNotification، کاربران تنها گزینه Mark as Read را روی یک اعلان جی‌میل در اندروید داشتند ولی اکنون می‌توانند از میان ۱۴ گزینه یا کلید مختلف در هر بار ۵ کلید را انتخاب و به نوار پایین اعلان‌های جی‌میل اضافه کنند.

این اپلیکیشن روی اندروید ۴ به بالا نصب می‌شود و از روی گوگل‌پلی قابل دانلود است.

   

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.