پرداخت شارژ ساختمان با همپلاک

1

رپورتاژ

گذشته از مشکلات عادی و طبیعی موجود در ساختمان مثل جای پارکینگ، چکه کردن آب زباله ها در راهرو و … یکی از جدی‌ترین دغدغه‌ها پرداخت شارژ ماهیانه ساختمان است.

اعلام هزینه ها معمولا روی یک کاغذ در قسمت ورودی ساختمان، تابلو اعلانات و یا داخل آسانسور توسط مدیر انجام می‌شود. اما چون این کاغذ در معرض دید افرادی به غیر ساکنین و مهمانان ساختمان قرار داره خیلی روش مناسبی نیست.

موضوع دیگر اینکه ساکنین برای پرداخت شارژ ساختمان، به طور معمول از یکی از روش‌های زیر اقدام می‌کنند:

برخی کارت به کارت

برخی اینترنت بانک و آنلاین
و برخی نقدی …

در این روش‌ها نگه‌داری سابقه پرداخت افراد و تفکیک آنها از هم کار دشواری است که عموما مدیران ساختمان با این مشکل بیشتر آشنا هستند.

بات تلگرام همپلاک محصول جدید باهمتا است که روش جدیدی برای پرداخت شارژ ساختمان و حل این مشکلات ارائه کرده. تنها کافیه که ساکنین ساختمان یک گروه در تلگرام داشته باشند. طرز کار این سرویس به این صورت است که:

۱) مدیر ساختمان با رفتن به آدرس بات در تلگرام، نام ساختمان، شماره حساب جهت واریز شارژ‌ها و گروه تلگرامی ساکنین را در همپلاک ثبت می‌کند.

۲) همپلاک امکان پرداخت آنلاین شارژ را به صورت امن و راحت برای ساکنین فراهم می‌کند.

۳) بلافاصله بعد از هر پرداخت اطلاعات پرداخت کننده شامل نام و شماره واحد به گروه و مدیر ساختمان اطلاع داده می‌شود.

تمامی پرداخت‌هایی که توسط همپلاک انجام می‌شود تفکیک شده است و نیازی به ارسال رسید نیست. مدیر ساختمان می‌تواند گزارش‌های کاربردی از پرداخت‌ها بگیرد و دیگر نیازی به جستجو در بین تراکنش‌های صورتحساب بانکی نیست.

برای استفاده و آشنایی با نحوه کار به صفحه همپلاک در سایت باهمتا بروید و یا در تلگرام کلمه hampelakbot را جستجو کنید.

   
1 نظر
  1. اشکان رضوی می گوید

    با تشکر از شما برای به اشتراک گذاشتن این برنامه امیدوارم که آنها در نهایت یک ماژول CRM را در آن قرار دهند، به طوری که مستأجران می توانند درخواست های خود را با مدیریت ساختمان هماهنگ کنند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.