این روزها اینستاگرام فقط برای آپلود عکس و ویدیو نیست. با سه ویژگی جدید و جذاب اینستاگرام بیشتر آشنا شوید

0

اینستاگرام به طور دایمی در حال افزودن ویژگی‌های جدید به بخش استوری است. در چند وفت اخیر، چندین ویژگی جذاب مانند یک ابزار دوربین به نام Create Mode یا بهبود ابزار فروشگاه و همین‌طور جمع‌آوری کمک‌های مردمی و خیریه به استوری افزوده است.

با این ابزارها، استوری اینستاگرام دیگر وابسته به عکس و ویدیوی کاربر نیست و فقط برای نمایش این محتوا استفاده نمی‌شود. بلکه کاربردهای وسیع‌تری پیدا کرده است که در ادامه می‌خواهیم چند نمونه آن را به همراه ویژگی‌های جدید نشان بدهیم.

استفاده از مود دوربین جدید Create

آیکون دوربین جدید استوری از طراحی شبیه به چرخ‌دنده با چندین مود دوربین از جمله مود جدید Create سود می‌برد.

این گزینه به شما اجازه می‌دهد سوال، استیکر، شمارنده و چیزهای جذاب دیگری به استوری خود بدون آپلود کردن یک عکس یا ویدیو در ابتدای کار، اضاف کنید.

۱- هنگامی که اپلیکیشن اینستاگرام را اجرا و به آن لاگین می‌کنید؛ روی آیکون دوربین ضربه‌ای بزنید.

۲- مود Create را انتخاب و یکی از گزینه‌های text (تایپ هر چیزی)، ask me a question (پرسیدن سوال از دوستان)، polls (نظرسنجی در میان دوستان با دو گزینه) و countdown (برای تولد، عروسی و رویدادهای دیگر) را بزنید.

۳- دوستانی که می‌خواهید پرسش‌ها یا شمارنده‌ها را با آن‌ها به اشتراک بگذارید؛ را انتخاب کنید یا دوستانی که باید استوری جدید شما را ببینند را تگ کنید.

حالا می‌توانید یک استوری هیجان‌انگیز را با دوستان خود به اشتراک بگذارید و بهترین لحظات را برای خود، خانواده و دوستان‌تان رقم بزنید.

جمع‌آوری کمک‌های مردمی در استوری اینستاگرام

یکی از ویژگی‌های جدید اینستاگرام در استوری، قابلیت جمع‌آوری پول و کمک‌های مردمی برای اهدافی خیرخواهانه است. شما می‌توانید از محبوبیت و فالورهای زیاد خود در اینستاگرام برای کمک به سازمان‌های غیرانتفاعی استفاده کنید.

۱- روی آیکون صورت خندان جدید در استوری ضربه زده و استیکر Donation را انتخاب کنید.

۲- یک سازمان غیرانتفاعی که می‌خواهید برای آن پول جمع‌آوری کنید را انتخاب کنید. این سازمان غیرانتفاعی باید در پلتفرم کمک‌های مردمی فیسبوک باشد و به عنوان یک کسب‌وکار در اینستاگرام ثبت شده باشد.

۳- استوری خود را به اشتراک بگذارید.

از این لحظه به بعد می‌توانید به طور مرتب میزان کمک طرفداران‌تان را بررسی و از کل مبلغ جمع‌آوری شده برای آن سازمان غیرانتفاعی مطلع شوید.

خرید از برندهای محبوب بدون خروج از اینستاگرام

برای خرید مستقیم از اینستاگرام:

۱- وارد بخش Explore شده و روی گزینه Shopping بزنید.

۲- از بلوک بالا گزینه Shop now with checkout را انتخاب کنید.

۳- برندهای تجاری را اسکرول کنید تا به برند مورد نظرتان برای خرید برسید. این برند را انتخاب کنید.

۴- هنگامی که می‌خواهید چیری خرید کنید؛ روی Checkout on Instagram بزنید و پروسه خرید را کامل کنید.

منبع

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.