به کمک این اپلیکیشن می‌توانید ایرپاد و دیگر تجهیزات جانبی بلوتوثی را در چند ثانیه پیدا کنید

0

شاید شما هم جزو افرادی باشید که دایما اپل واچ، ایرپاد و هدفون خود را گم می‌کنید و باید زیر بالشت، زیر میز و صندلی، گوشه‌ای از اتاق یا کناره مبلی دنبالش بگردید.

افراد زیادی هستند که باید مدت زمان طولانی دنبال وسایل جانبی گوشی و تبلت خود بگردند در حالی‌که ابزارهایی مانند «Find My» نیز چندان مفید و کاربردی نیستند.

خبر خوش برای شما و افراد دیگر، عرضه اپلیکیشنی به نام «Wunderfind» از زیرمجموعه اپ‌های wonderful است که اجازه می‌دهد تجهیزات جانبی بلوتوثی دستگاه‌های اندرویدی و آی‌او‌اس را در چند ثانیه پیدا کنید.

این برنامه بسیار ساده است و تقریبا کار خاصی نمی‌کند جز اینکه فهرستی از تمام دستگاه‌های بلوتوثی اطراف شما را با فاصله تقریبی آن‌ها نشان می‌دهد. ایده احمقانه‌ای که به شدت کاربردی است.

وقتی به سوی یک دستگاه قدم برمی‌دارید؛ سیگنال‌ها قوی‌تر می‌شوند تا اینکه به آن برسید. تقریبا پیدا کردن هر دستگاه بیشتر از چند ثانیه طول نمی‌کشد.

سازگار با انواع دستگاه بلوتوثی

انواع دستگاه‌های بلوتوثی مانند هدفون‌ها، ایرفون‌ها، ایرپادها، دستبندهای سلامتی و تندرستی، ساعت‌های هوشمند، بلندگوهای بلوتوثی و ردیاب‌ها توسط اپلیکیشن «Wunderfind» شناسایی و قابل پیدا شدن هستند.

ارزیابی‌های این برنامه می‌گویند با دستگاه‌های اپل مانند اپل پنسیل، اپل واچ، ایرپاد و مشابه این‌ها بسیار خوب کار می‌کند و البته دستگاه‌های بلوتوثی اندرویدی توسط آن سریعا ردیابی می‌شوند.

نسخه حرفه‌ای (Pro) این اپلیکیشن به مدت یک هفته رایگان است و علاوه بر اینکه فاصله شما با دستگاه‌های بلوتوثی را نشان می‌دهد؛ می‌تواند صدایی از هدفون‌ها یا ایرفون‌ها پخش کند تا زودتر و راحت‌تر پیدا شوند.

اگر، فاصله شما با دستگاه گم شده زیاد باشد و نتواند از طریق سیگنال‌های بلوتوث مکانش را تعیین کند؛ روی نقشه می‌توانید آخرین مکان آن را به همراه زمان تقریبی تا رسیدن به آن نقطه را مشاهده کنید.

اپلیکیشن Wunderfind برای هر دو پلتفرم اندروید و iOS در دسترس و از گوگل‌پلی و اپ‌استور قابل دانلود است.

منبع

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.