آغاز فروش تلویزیون اولد «رول» شونده ال‌جی با قیمت ۸۷ هزار دلار

0

سرانجام، پس از چندین سال نمایش مدل‌های مفهومی و اولیه، ال‌جی فروش تلویزیون اولد رول‌شونده خود را آغاز کرد.

این تلویزیون قرار بود در سال ۲۰۱۹ وارد بازار شود و برای اولین بار در نمایشگاه CES 2018 به نمایش درآمد.

تلویزیون Signature OLED R این شرکت با برند RX در کره جنوبی عرضه شده و دارای یک نمایشگر ۶۵ اینچی ۴K است. با فشار دادن یک کلید، کل پنل نمایشگر طی ۱۰ ثانیه در پایه تلویزیون فرو می‌رود و فقط پایه باقی می‌ماند.

علاوه بر اینکه این تلویزیون می‌تواند به طور کامل رول شده و در پایه قرار گیرد؛ همان‌طور که ال‌جی در نمایشگاه CES وعده داده بود؛ می‌تواند در حالت‌های مختلف و تنظیمات گوناگون مانند حال تمام نمایش، نیم نمایش یا صفر نمایش قرار بگیرد.

در سال ۲۰۱۹، ال‌جی از تنظیم «Line Mode» رونمایی کرد که فقط یک چهارم از پنل نمایشگر بیرون آمده و به عنوان یک صفحه‌نمایش اعلان یا ساعت استفاده می‌شود. همین‌طور، می‌شد روی این مقدار از پنل نمایشگر تصاویر را نمایش داد یا موسیقی پخش و کنترل کرد.

در تنظیم دیگر، می‌توان بخش قابل توجهی از پنل نمایشگر را از پایه بیرون آورده و برای نمایش فیلم استفاده کرد. در فیلم‌هایی که بخش قابل توجهی حاشیه سیاه در پایین و بالا دارند؛ این تنظیم بسیار سودمند خواهند بود و اجازه می‌دهد فقط بخش فیلم روی پنل نمایش داده شود.

همان کیفیت ولی اختصاص فضای کمتر

تلویزیون رولی RX ال‌جی از همان پنل‌های اولد با کیفیت دیگر تلویزیون‌ها بهره برده ولی مقدار اندکی نازک‌تر است. از یک بلندگوی دالبی اتم ۱۰۰ واتی نیز بهره‌مند است که در پایه تلویزیون نصب شده و صدای فراگیری دارد.

به سیستم‌عامل WebOS ال‌جی مجهز است و از دستیارهای صوتی دیجیتالی مانند الکسای آمازون و اسیستنت گوگل پشتیبانی می‌کند. همین‌طور، به استاندارد AirPlay 2 اپل مجهز است.

هدف ال‌جی از عرضه این تلویزیون، استفاده بهینه از فضاهای درون اتاق و خانه است تا شما مجبور نباشید بخشی از یک دیوار یا فضای اتاق را به یک تلویزیون اختصاص دهید ولی در عین حال بتوانید تصاویر با کیفیتی تماشا کنید.

خریداران با پرداخت ۸۷ هزار دلار یا ۱۰۰ میلیون وون کره می‌توانند این پنل نمایشگر رول‌شونده را به همراه یک پایه فلزی آلومینیومی با نوشته‌های اختصاصی و سفارشی حک شده روی آن و چهار رنگ مختلف بلندگو خریداری کنند.

فعلا هیچ خبری درباره زمان آغاز فروش این تلویزیون در بیرون از کشور کره منتشر نشده است.

منبع

   

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.