سریال این ما هستیم – This Is Us- معرفی و پیشنهاد

0

سریال این ما هستیم – This Is Us  یک مجموعه تلویزیونی درام خانوادگی آمریکایی است که برای اولین بار در۲۰ سپتامبر ۲۰۱۶ از NBC پخش شد و قرار است پایان سریال در ۲۴ مه ۲۰۲۲ پخش شود.  این مجموعه بازیگرانی با حضور میلو ونتیمیلیا،‌مندی مور، استرلینگ کی براون، کریسی متز، جاستین هارتلی، سوزان کلچی واتسون، کریس سالیوان، ران سفاس جونز، جان هورتاس، الکساندرا برکنریج در آن حضور دارند. نایلز فیچ، لوگان شرویر، هانا زیل، مکنزی هانسیکساک، پارکر بیتس، اریس بیکر، فیث هرمان،لونی چاویس، ملانی لیبورد،لیریک رأس،آسانته بلک،گریفین دان، کیتلین تامپسون و کریس گیر. This Is Us در لس آنجلس فیلمبرداری شده است.

این سریال زندگی خواهر و برادر کوین، کیت و رندال (معروف به “سه بزرگ”) و والدین آن‌ها جک و ربکا پیرسون را دنبال می‌کند. بیشتر در زمان حال اتفاق می‌افتد، اما از فلاش بک و فلش فوروارد برای نشان دادن سایر لحظات مهم در تاریخ خانواده استفاده می‌کند. کوین و کیت دو عضو بازمانده از سه قلو‌ها هستند که شش هفته زودتر در تولد ۳۶ سالگی جک در سال ۱۹۸۰ به دنیا آمدند.

برادرشان کایل مرده به دنیا آمد. جک و ربکا با این باور که قرار است سه فرزند داشته باشند، تصمیم می‌گیرند راندال، یک کودک آفریقایی-آمریکایی را که اوایل همان روز به دنیا آمد و پس از اینکه پدر بیولوژیکی‌اش ویلئام هیل او را در ایستگاه آتش نشانی ر‌ها کرد، به همان بیمارستان منتقل کنند، به فرزندی قبول کردند.  جک زمانی که فرزندانش ۱۷ ساله هستند می‌میرد. ربکا بعداً با بهترین دوست جک میگل ازدواج می‌کند.

رندال یک حرفه‌ای موفق در امور مالی می‌شود و با همکلاسی دانشگاه بث ازدواج می‌کند. آن‌ها دو دختر (تس و آنی) را بزرگ می‌کنند و سومی به نام دژا را به فرزندی قبول می‌کنند. کوین در حالی که تلاش می‌کند جدی گرفته شود به یک بازیگر موفق تبدیل می‌شود. کیت پس از عدم هدایت بیشتر زندگی خود، با توبی آشنا می‌شود و با او ازدواج می‌کند، حرفه موسیقی را دنبال می‌کند، مدرک می‌گیرد و مادر می‌شود.

بیشتر قسمت‌ها دارای یک خط داستانی هستند که در زمان حال اتفاق می‌افتد (۲۰۱۶-۲۰۲۲، همزمان با پخش) و یک خط داستانی که در زمان مشخصی در گذشته اتفاق می‌افتد. برخی از قسمت‌ها در یک دوره زمانی تنظیم می‌شوند یا از چند دوره زمانی فلاش بک استفاده می‌کنند. فلاش بک‌ها اغلب بر جک و ربکا سی تمرکز دارند. ۱۹۸۰، چه قبل و چه بعد از تولد نوزادانشان، یا در خانواده، زمانی که سه بزرگ کودک یا نوجوان هستند (و توسط دو مجموعه از بازیگران جوان‌تر بازی می‌شود). این صحنه‌ها معمولاً در پیتسبورگ اتفاق می‌افتد، جایی که سه بزرگ و والدین آن‌ها متولد و بزرگ شده‌اند.

به عنوان بزرگسالان، خانه‌های آن‌ها به طور گسترده‌ای متفاوت است: کیت در لس آنجلس زندگی می‌کند. رندال و خانواده‌اش در نیوجرسی (و بعداً فیلادلفیا ) هستند. و کوین از لس آنجلس به شهر نیویورک نقل مکان می‌کند و دوباره برمی گردد، با بازگشت کوتاهی به غرب پنسیلوانیا در طول راه. دوره‌های زمانی و مکان‌های مختلف دیگر نیز به عنوان تنظیمات عمل کرده‌اند. برخی از قسمت‌ها بر تجربیات قبلی شخصیت‌های دیگر، از جمله اعضای خانواده رندال، ویلئام، دژا و بث متمرکز شده‌اند. با شروع فصل دوم، این سریال همچنین از فلاش فوروارد‌ها برای نمایش دوره زمانی بعدی استفاده می‌کند، زمانی که دختر رندال تس بزرگسال است و ربکای مسن در بستر مرگ است.

This is Us در ابتدا به عنوان یک فیلمنامه ۸۰ صفحه‌ای شروع شد که دن فوگلمن در بهار ۲۰۱۵ در حین کار برای استودیو ABC مشغول ساخت آن بود. هشت بزرگسال که همانطور که مشخص شد، هشت قلو بودند. فوگلمن پس از انتقال به یک قرارداد هشت رقمی با تلویزیون فاکس قرن بیستم، تصمیم گرفت یک سریال تلویزیونی از شخصیت‌های فیلمنامه اصلی خود بسازد، چند کاراکتر را بریده و فیلمنامه را به ۴۵ صفحه کوتاه کرد و سپس آن را به استودیو آورد.

علیرغم بررسی‌های مثبت تلویزیون فاکس قرن بیستم و شرکت خواهر فاکس، نگرانی‌هایی در مورد خطر جذب مخاطب وجود داشت و فاکس آن را به NBC فروخت. فاکس این کار را انجام داد زیرا NBC قول داده بود که از حجم بالای بینندگان از The Voice و بازی‌های المپیک تابستانی برای آوردن بینندگان بیشتری به سریال استفاده کند و فاکس می‌خواست شهرت استودیو خود را در بین نویسندگان و کارگردانان تقویت کند و برنامه‌هایی را در آنجا قرار دهد. به احتمال زیاد موفق می‌شوند، حتی اگر فاکس نباشد.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.