گردشگری پزشکی را با اجاره اقامتگاه های مبله از اسنپ روم تجربه کنید

0

رپورتاژ

گردشگری پزشکی مفهومی منحصر به فرد در صنعت سفر و گردشگری است. امروزه ما در حال مشاهده تغییرات کمی و کیفی در این صنعت هستیم. سالانه تعداد زیادی از مردم برای استفاده از خدمات درمانی سفر می‌کنند. در واقع توریسم درمانی، به توسعه اقتصاد و استاندارد‌های زندگی تمدن بشری کمک می‌کند.

در سال‌های اخیر بسیاری از مراکز درمانی و خدمات پزشکی ایران، در سطح بین‌المللی باعث جذب توریست شده‌اند.

به همین دلیل مردم از کشور‌های دیگر برای دسترسی به خدمات بهداشتی به تهران سفر می‌کنند. این تغییر عمدتاً ناشی از هزینه نسبی کم درمان‌ها در ایران، بیمارستان‌های با کیفیت، وجود پزشکان حرفه‌ای و در دسترس بودن پرواز‌های ارزان قیمت است.

به راحتی قبل از شروع سفر می‌توانید با اجاره آپارتمان مبله تهران و اجاره سوئیت در تهران، محل اقامت خود را برای ادامه درمان در این شهر رزرو کنید.

در این مقاله به موضوع گردشگری پزشکی می‌پردازیم. تا انتهای مطلب همراه ما باشید.

 

گردشگری پزشکی چیست؟

گردشگری پزشکی زمانی است که شخصی برای مراقبت‌های پزشکی به کشور دیگری سفر می‌کند. هر سال میلیون‌ها نفر از سراسر دنیا برای استفاده از خدمات درمانی به مسافرت ‌می‌روند.

به عنوان مثال، گردشگری پزشکی شامل افرادی است که برای جراحی و استفاده از خدمات مراقبت‌های سلامت به تهران ‌می‌روند.

در نهایت در این شهر با اجاره آپارتمان مبله در تهران و اجاره سوئیت تهران، بیشتر از یک روز اقامت دارند.

خدمات گردشگری پزشکی کدام است؟

خدمات ارائه شده در گردشگری پزشکی شامل جراحی‌های زیبایی، قلب، چشم، دندان، ارتوپدی و درمان باروری است.

همچنین روش‌های روانپزشکی مانند عمل‌های تغییر جنسیت که ممکن است در بعضی کشور‌ها از نظر اجتماعی یا فرهنگی غیرقابل قبول باشد، از طریق سفر به کشور‌های دیگر انجام می‌شود.

توریسم پزشکی را می‌توان به عنوان فرآیند سفر به خارج از کشور محل اقامت به منظور دریافت مراقبت‌های پزشکی تعریف کرد.

رشد محبوبیت گردشگری پزشکی توجه سیاستگذاران، محققان و رسانه‌ها را به خود جلب کرده است.

در اصل، این اصطلاح به سفر بیماران از کشور‌های کمتر توسعه‌یافته به کشور‌های توسعه‌یافته برای پیگیری درمان‌هایی که در کشورشان موجود نیست، اطلاق می‌شود.

آنچه واقعاً کلمه “گردشگری” را در مفهوم گردشگری پزشکی قرار می‌دهد این است که مردم اغلب پس از انجام اقدامات پزشکی در کشور خارجی می‌مانند.

بنابراین مسافران می‌توانند با گشت و‌گذار، سفر‌های یک روزه یا شرکت در سایر فعالیت‌های گردشگری سنتی از فرصت خود استفاده کنند.

تهران نیز با امکانات پیشرفته پزشکی، سالانه پذیرای مسافران بسیاری از داخل و خارج کشور برای بحث خدمات درمانی است.

با اجاره سوئیت و خانه مبله تهران از اسنپ روم دغدغه اقامت در تهران را نداشته باشید.

 

هزینه توریسم درمانی چقدر مهم است؟

گردشگری پزشکی نشان دهنده یک پدیده چند میلیارد دلاری در سراسر جهان است که انتظار می‌رود در دهه آینده رشد قابل توجهی داشته باشد.

برای افراد علاقه‌مند به خدمات بهداشتی، هزینه، عامل کلیدی در تصمیم‌گیری برای دریافت مراقبت‌های پزشکی در خارج از کشور است.

دلیل اصلی اینکه کلینیک‌ها و بیمارستان‌ها در کشور‌های در حال توسعه قادر به کاهش قیمت خود هستند، ارتباط مستقیمی با وضعیت اقتصادی آن کشور دارد.

در نتیجه، قیمت‌های جراحی در کشور‌هایی که توریسم پزشکی را ترویج می‌کنند در مقایسه با سایر کشور‌ها کمتر است.

تهران از پیشرفته‌ترین شهر‌های خاورمیانه و غرب آسیا در زمینه خدمات پزشکی و درمانی برای مسافران است.

سالانه افراد بسیاری از خارج کشور برای معالجه و استفاده از خدمات نوین درمانی به بیمارستان‌های تهران مراجعه می‌کنند.

به همین دلیل موضوع هزینه­های اقامت نیز برای این افراد مطرح می­شود. این مسافران با اجاره آپارتمان مبله در تهران، اجاره سوئیت تهران و خانه روزانه در تهران از سایت اسنپ روم، با کمترین هزینه محل اقامت خود را رزرو می‌کنند.

کیفیت خدمات در جذب گردشگر پزشکی چقدر تأثیر دارد؟

دو مؤلفه اصلی کیفیت فنی و عملکردی در بخش مراقبت‌های بهداشتی وجود دارد. تجهیزات فنی یک مرکز درمانی، هسته اصلی الگوریتم تشخیصی بیماران است.

در حالی که کیفیت عملکردی با خدمات ارائه شده در مراکز بهداشتی درمانی مانند خدمات کارکنان، پرستاران و پزشکان نسبت به بیمار سنجیده می‌شود.

به طور کلی کیفیت خدمات در صنعت توریسم پزشکی بخش مهمی در جذب مشتری است.

یکی از موانع اساسی در پذیرش گردشگری پزشکی، درک کیفیت خدمات ارائه شده است. کلید غلبه بر آن استفاده از استراتژی‌های بازاریابی کافی و ارزیابی کیفیت از طریق اعتبار بخشی از یک مؤسسه بین‌المللی شناخته شده است. چنین اعتبار بخشی برای تقویت اعتماد به کیفیت مراقبت‌های بهداشتی بسیار مهم است.

امروزه بسیاری از مراکز درمانی ایران در منطقه خاورمیانه طرفداران زیادی پیدا کرده‌اند.

همچنین بیمارستان‌های خصوصی شهر تهران نیز به شهرت بین‌المللی دست یافته‌اند. در همین راستا و برای استفاده از خدمات نوین درمانی می‌توانید با اجاره آپارتمان مبله در تهران یا خانه روزانه در تهران، با خیال راحت به این شهر سفر کنید.

 

سخن آخر

همانطور که در مقاله بالا مطالعه کردید، علاوه بر هزینه، یکی دیگر از عوامل مهم افزایش توریسم درمانی دسترسی خدمات است.

دسته‌بندی درمان‌های مختلف و در دسترس بودن آن‌ها، عامل مهمی در تصمیم‌گیری برای شرکت در گردشگری پزشکی است.

رایج‌ترین روش‌هایی که بیماران در طول سفر‌های درمانی دنبال می‌کنند، جراحی زیبایی انتخابی، دندانپزشکی، پیوند اعضا، جراحی قلب و جراحی ارتوپدی است.

شما می‌توانید با اجاره آپارتمان مبله در تهران و اجاره سوئیت تهران در سایت اسنپ روم، اپلیکیشن اسنپ روم و سوپر اپلیکیشن اسنپ به راحتی برای پیگیری مراحل درمان به تهران سفر کنید.

همچنین از طریق تماس تلفنی گزینه‌های مختلف خانه روزانه در تهران را بررسی و در نهایت اجاره کنید.

اسنپ روم با پشتیبانی ۲۴ ساعته واقعی خود در تمام مدت سفر همراه شماست و کارشناسان پشتیبانی آن در هر ساعت از شبانه روز پاسخگوی شما خواهند بود.

آگهی متنی در همه صفحات
دکتر فارمو /پزشکا /تعمیر فن کویل / سریال ایرانی کول دانلود / مجتمع فنی تهران / دانلود فیلم دوبله فارسی /خرید دوچرخه برقی /خرید دستگاه تصفیه آب /موتور فن کویل / شیشه اتومبیل / نرم افزار حسابداری / خرید سیلوسایبین / هوش مصنوعی / مقاله بازار / شیشه اتومبیل / قیمت ایمپلنت دندان با بیمه /سپتیک تانک /بهترین دکتر لیپوماتیک در تهران /بهترین جراح بینی در تهران / آموزش تزریق ژل و بوتاکس / دوره های زیبایی برای مامایی / آموزش مزوتراپی، PRP و PRF /کاشت مو /قیمت روکش دندان /خدمات پرداخت ارزی نوین پرداخت / درمان طب / تجهیزات پزشکی / دانلود آهنگ /داروخانه اینترنتی آرتان /اشتراك دايت /فروشگاه لوازم بهداشتی /داروخانه تینا /لیفت صورت در تهران /فروش‌ دوربین مداربسته هایک ویژن /سرور مجازی ایران /مرکز خدمات پزشکی و پرستاری در منزل درمان نو / ثبت برند /حمل بار دریایی از چین /سایت نوید /پزشک زنان سعادت آباد /کلاه کاسکت / لمینت متحرک دندان /فروشگاه اینترنتی زنبیل /ساعت تبلیغاتی /تجهیزات پزشکی /چاپ لیوان /خرید از آمازون /بهترین سریال های ایرانی /کاشت مو /قیمت ساک پارچه ای /دانلود نرم افزار /

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.