بهترین فیلم های ستاره اسکندری به همراه خلاصه و معرفی آنها و بیوگرافی

0

ستاره اسکندری هنرپیشه، دارای تحصیلات ناتمام در رشتۀ مترجمی زبان انگلیسی است. شروع فعالیت سینمایی وی از سال ۱۳۷۵ با بازی در فیلم سینمایی «حریف دل» به کارگردانی عبدالرضا گنجی بوده است. با این حال، شهرت او مرهون بازیگری در مجموعه های تلویزیونی به ویژه سریال «نرگس» به کارگردانی سیروس مقدم می باشد. از افتخارات اسکندری می توان به دریافت سیمرغ بهترین بازیگر زن از نوزدهمین جشنواره تئاتر فجر برای بازی در نمایش «سعادت لرزان مردمان تیره روز» اشاره کرد. از دیگر کارهای او می توان به بازی در فیلم تارزن و تارزان اشاره کرد.

سریال میدان سرخ

میدان سرخ نام اولین سریالی است که ابراهیم ابراهیمیان، در مقام کارگردان وارد شبکه نمایش خانگی خواهد کرد. در این میان جواد نوروزبیگی به عنوان تهیه کننده و سعید صفرپور به عنوان مجری طرح او را همراهی می کنند. نویسندگان این سریال سارا سلطانی و علی مسعودی نیا می باشند. ابراهیم ابراهیمیان فیلم های «ارسال آگهی تسلیت برای روزنامه»، «آااادت نمی کنیم»، «پیلوت» و «دابلند» را در کارنامه خود دارد و این اولین سریالی است که با حضور ستاره های سینمای ایران و در ژانری متفاوت کارگردانی خواهد کرد. میدان سرخ داستان زنی تنهاست به نام شیدا که ناخواسته وارد بازی دهشتناکی می شود که توسط همسر او و یک تروریست خارجی شکل گرفته است. او برای نجات جان دخترش در معرض انتخاب میان عشق، انتقام و قدرت قرار می گیرد و با سه قاچاقچی مطرح و قدرتمند به نام های پاپ، مبینی و مکین مدتی همراه می شود، غافل از آنکه پایان این بازی، خون بار خواهد بود.

سریال میدان سرخ به کارگردانی ابراهیم ابراهیمیان در سال ۱۳۹۹ ساخته شده است. این سریال محصول کشور ایران و در ژانر اکشن و هیجان انگیز می‌باشد. در این سریال حمید فرخ نژاد، مهتاب کرامتی، علی مصفا، امیرحسین آرمان، بهرام افشاری، ستاره اسکندری، مسعود کرامتی، کاظم سیاحی، سعید داخ، لیندا کیانی، مجید پتکی، سوگل قلاتیان، مهدی رکنی، بهزاد خلج، سحر نظام دوست، بهدخت ولیان و آرمین رحیمیان به هنرمندی پرداخته‌اند.

فیلم سرو زیر آب

«سرو زیر آب» فیلمی به کارگردانی محمدعلی باشه آهنگر، نویسندگی محمدعلی باشه آهنگر و حامد باشه آهنگر و تهیه کنندگی سید حامد حسینی، محصول سال ۱۳۹۶ است. راز جهانبخش کرامت فاش می شود؟ این راز خواب چیستا، ماهرو، گودرز، بهرام، جهانگیر و سرگرد پوشیاس را آشفته خواهد کرد. جهانبخش برای اثبات بی گناهی اش و بازگشت آرامش سفر بلندی را آغاز می کند. سفری که پایانش زندگی بسیاری از آنها را تغییر می دهد.

فیلم سرو زیر آب به کارگردانی محمدعلی باشه آهنگر در سال ۱۳۹۷ ساخته شده است. این فیلم محصول کشور ایران و در ژانر درام می‌باشد. در این فیلم بابک حمیدیان، مینا ساداتی، شهرام حقیقت دوست، رضا بهبودی، همایون ارشادی، مهتاب نصیرپور، هومن برق نورد، ستاره اسکندری، فرخ نعمتی، حسین باشه آهنگر، محمدهادی قمیشی، سیاوش چراغی پور، حسین فلاح و دنیا مدنی به هنرمندی پرداخته‌اند.

فیلم دریاچه ماهی

فیلم دریاچه ماهی در ژانر خانوادگی محصول سال ۱۳۹۵ است. مریم دوستی کارگردانی این اثر را به عهده دارد. “دریاچه ماهی” روایتگر وقایع پس از جنگ ایران و عراق است. داستان چند خانواده که به نقطه مشترکی می رسند.

فیلم دریاچه ماهی به کارگردانی مریم دوستی در سال ۱۳۹۵ ساخته شده است. این فیلم محصول کشور ایران و در ژانر خانوادگی می‌باشد. در این فیلم نادر فلاح، ستاره اسکندری، لاله اسکندری، مجتبی پیرزاده، علی دهکردی و افشین هاشمی به هنرمندی پرداخته‌اند.

ستاره اسکندری

فیلم خانه کاغذی

فیلم خانه کاغذی داستان امیرعلی ابراهیمی روزنامه نگار کنارکشیده و دخترش سارا می باشد که او هم روزنامه نگار است . با بازگشت مینو که روزگاری او و امیر علی عاشق هم بوده اند و شنیدن واقعیت درباره دلایل رفتن او، امیرعلی مجاب می شود دوباره به کار برگردد . از سوی دیگر سارا ….

فیلم خانه کاغذی به کارگردانی مهدی صباغ زاده در سال ۱۳۹۵ ساخته شده است. این فیلم محصول کشور ایران و در ژانر درام می‌باشد. در این فیلم پرویز پرستویی، تینا پاکروان، ستاره اسکندری، علیرضا کمالی، مهدی پاکدل، حسین پاکدل، ثریا قاسمی و شقایق فراهانی به هنرمندی پرداخته‌اند.

فیلم ملی و راه های نرفته اش

فیلم ملی و راه های نرفته اش داستان ملیحه دختری جوان است که عاشق پسری به نام سیامک می شود ولی بر خلاف میل خانواده اش با او ازدواج میکند اما به زودی اختلاف فرهنگی و اخلاقی آنها باعث ایجاد مشکلاتی بزرگ بین آنها میشود …

فیلم ملی و راه های نرفته اش به کارگردانی تهمینه میلانی در سال ۱۳۹۵ ساخته شده است. این فیلم محصول کشور ایران و در ژانر درام و عاشقانه می‌باشد. در این فیلم میلاد کی مرام، ماهور الوند، جمشید هاشم پور، السا فیروز آذر، افسر اسدی، ستاره اسکندری، جمشید جهان زاده، فرزانه نشاط خواه، ادیب قریب و تورج منصوری به هنرمندی پرداخته‌اند.

فیلم نزدیک تر

فیلم نزدیکتر با بازی صابر ابر ،پارسا پیروزفر و پگاه آهنگرانی داستان علی است که به نامزدش مهتاب دروغ گفته است که همه اعضای خانواده اش در یک تصادف رانندگی فوت کرده اند … اما یک شب تصمیم می گیرد که واقعیات زندگی اش را برای مهتاب بگوید. علی، مهتاب را به منزل خانوادگی شان در بیرون از تهران می برد؛ خانه ای که مادرش در آنجا زندگی می کند ولی با ورود علی و مهتاب شرایط آنطور که فکر میکنند پیش نمی رود…

فیلم نزدیک تر به کارگردانی مصطفی احمدی در سال ۱۳۹۳ ساخته شده است. این فیلم محصول کشور ایران و در ژانر درام و خانوادگی می‌باشد. در این فیلم صابر ابر، پگاه آهنگرانی، پارسا پیروزفر، نازنین فراهانی، شیرین یزدان بخش، محمد بحرانی، ستاره اسکندری و فراز مدیری به هنرمندی پرداخته‌اند.

فیلم ناخواسته

در پیچ و خم زندگی اتفاقات می توانند مسیر زندگی افراد را تغییر دهند. ممکن است کارهایی را خواسته انجام دهیم اما در نهایت این ناخواسته ها است که همه چیز را تغییر می دهد..

فیلم ناخواسته به کارگردانی برزو نیک نژاد در سال ۱۳۹۲ ساخته شده است. این فیلم محصول کشور ایران و در ژانر درام و عاشقانه می‌باشد. در این فیلم مهرداد صدیقیان، الناز حبیبی، فرهاد قائمیان، ستاره اسکندری، همایون ارشادی، محمد سیدزاده، مهدی فقیه و مهتاب کرامتی به هنرمندی پرداخته‌اند.

فیلم فردا

فیلم فردا ، داستان دختری را روایت می کند که به عکاسی علاقه دارد و همراه با مادرش راهی سفری برای عکاسی می شود و اتفاقاتی برای او پیش می آید که….

فیلم فردا به کارگردانی مهدی پاکدل و ایمان افشاریان در سال ۱۳۹۲ ساخته شده است. این فیلم محصول کشور ایران و در ژانر درام و خانوادگی می‌باشد. در این فیلم صادق صفایی، علی دهکردی، امیر رضا دلاوری، مجید آقاکریمی، سوده شرحی، علیرضا شجاع نوری، ستاره اسکندری و محمدرضا علیمردانی به هنرمندی پرداخته‌اند.

ستاره اسکندری

فیلم هیس دخترها فریاد نمی زنند

بی توجهی و سهل انگاری پدر و مادر شیرین هشت ساله، واقعه ای را برای او رقم می زند که زخمش سال ها بر روح او باقی می ماند و همهٔ زندگی اش را تحت الشعاع خود قرار می دهد. آنچه این زخم را عمیق تر می کند و واقعه را به فاجعه ختم می سازد، این است که دخترک هیچ کس را نمی یابد تا دردش را با او در میان بگذارد.

فیلم هیس دخترها فریاد نمی زنند به کارگردانی پوران درخشنده در سال ۱۳۹۲ ساخته شده است. این فیلم محصول کشور ایران و در ژانر درام می‌باشد. در این فیلم طناز طباطبایی، شهاب حسینی، مریلا زارعی، بابک حمیدیان، امیر آقایی، جمشید هاشم پور، ستاره اسکندری، فرهاد آئیش و هادی مرزبان به هنرمندی پرداخته‌اند.

فیلم شیر تو شیر

فیلم شیر تو شیر، داستان فضل الله است که هنگام زایمان همسرش را از دست می دهد. بچه او تنها از شیر آدمیزاد می خورد و همین اتفاق سرآغاز ماجرای این فیلم در یک روستاست…

فیلم شیر تو شیر به کارگردانی ابراهیم فروزش در سال ۱۳۹۰ ساخته شده است. این فیلم محصول کشور ایران و در ژانر خانوادگی و درام می‌باشد. در این فیلم لیلا اوتادی، ستاره اسکندری، هدایت هاشمی و رابعه اسکویی به هنرمندی پرداخته‌اند.

فیلم قبرستان غیرانتفاعی

مرد سن و سال داری که یک زمین بزرگ در منطقه ای در نزدیکی شهر دارد، تصمیم می گیرد آن را تبدیل به یک قبرستان غیرانتفاعی کند. او در کار خود با موانع و مشکلاتی روبه رو می شود.

فیلم قبرستان غیرانتفاعی به کارگردانی محسن دامادی در سال ۱۳۸۹ ساخته شده است. این فیلم محصول کشور ایران و در ژانر خانوادگی و درام می‌باشد. در این فیلم محمد مطیع، علیرضا خمسه، دانیال عبادی، ستاره اسکندری، بهنوش بختیاری، حامد بهداد، مژگان بیات و مجید یاسر به هنرمندی پرداخته‌اند.

فیلم مواجهه

مواجهه فیلمی به کارگردانی و نویسندگی سعید ابراهیمی فر و تهیه کنندگی ایرج تقی پور محصول سال ۱۳۸۵ است.اشیاء بیشتر از مردم دوام می آورند. دو چاقو پس از نزدیک به یکصد سال بار دیگر با هم مواجهه می کنند. کسی چه می داند، شاید این مواجهه باز هم ادامه یابد، شاید هم این قصه همین جا خاتمه یابد.

فیلم مواجهه به کارگردانی سعید ابراهیمی فر در سال ۱۳۸۵ ساخته شده است. این فیلم محصول کشور ایران و در ژانر درام می‌باشد. در این فیلم حمیدرضا پگاه، نیوشا ضیغمی، مریم مقدم، پانته آ پناهی ها، ارسلان عبدالهی، اردشیر کاظمی و ستاره اسکندری به هنرمندی پرداخته‌اند.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.