این RSS دوست‌داشتنی

تا به حال مطالب زیادی درباره  feed و RSS نوشته‌ام، مطلب امروزم درباره چگونگی نشان دادن  RSS وبلاگها و سایتها در وبلاگتان است.

این کار چه فایده‌ای دارد؟

می‌توانید سرخط و یا خلاصه‌ای از مطالب وبلاگها و سایتهای مورد علاقه‌تان را در وبلاگتان نشان دهید.حتی اگر حوصله بکنید می‌توانید، یک وبلاگ داشته باشید که مطالب به‌روزشده دهها وبلاگ مورد علاقه‌تان را نشان بدهد. با یک کار گروهی می‌توانید یک شبه خبرچین برای خودتان دست و پا کنید.

چه راههایی برای این کار وجود دارد؟

راه حل اول:اگر فضای شخصی دارید، با خواندن این راهنمای خوب وبلاگ ساده‌تر از آب و نصب نرم‌افزار carp می‌توانید این کار را انجام بدهید.

راه حل دوم: اما اگر فضای شخصی ندارید، اصلا نگران نباشید، سایتهایی هستند که به شما در این زمینه کمک می‌کنند.یکی از بهترین این سایتها، سایت feed digest است، که کار کردن با آن فوق‌العاده آسان است:کافی است آدرس  feed مورد نظر را در باکس صفحه اول وارد کنید و مراحل را یک به یک دنبال کنید.در انتها به شما کدی داده می‌شود که با قرار دادن آن در محل دلخواه وبلاگتان کار را تمام است.شما می‌توانید یک قالب پیش‌فرض هم برای نحوه نشان دادن feed در وبلاگتان انتخاب کنید.همچنین می‌توانید بین ۱ تا ۱۵ فید مطلب را نشان بدهید.


 

نظرات بسته شده است.